Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem a lánnyal,...

Hogyan közöljem a lánnyal, hogy kellemetlen a lehelete?

Figyelt kérdés
Tegnap volt randim egy lánnyal,tök romantikus volt minden, aztán jött a fekete leves. Nagyon kellemetlen lehelete volt,mikor a csókhoz értünk,szinte elhánytam magam,de persze ezt nem tudattam vele,hogy ne érezze magát kellemetlenül. Most is nagyon rosszul vagyok,ha rá gondolok a csókra,és holnap újra randim lessz vele, már irtózom is a holnaptól
2022. aug. 30. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nyugodtan mondd meg. Én biztos nem smárolnék vele újra. Ha van annyira érett akkor úgysem sértésnek veszi, ha meg nincs, jobb is ha nem lesz köztetek semmi.
2022. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Kínáld meg egy rágóval
2022. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Oké, hogy megkínálod rágóval, de add is oda neki.
2022. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos vannak ilyen emberek, akiknek egy bűzbomba a szájuk és zárt térben egyszerűen képtelenség megmaradni mellettük, csókolózni meg pláne. Fogalmam sincs mit lehetne ezzel kezdeni, egyáltalán létezik-e gyógymód erre az orrfacsaró bűzre. Én biztosan otthagynám emiatt :/
2022. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4


Sokszor amúgy az érintett ezt nem is tudja...


Pont ezért írtam, hogy mondja el neki. Én például örülnék neki! Lehet hogy kellemetlen a szituáció, de legalább tudnám hogy valami nincs rendben és utánajárnék a dolgoknak.

2022. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet picit rosszul esne, de én sem sértődnék meg ezen.
2022. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!