Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más fiatalok,akik pózolnak az...

Más fiatalok,akik pózolnak az Instagramon meg a Facebookon hogyan jutnak ki olyan szép helyekre?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Teleporttal általában. Miféle hülye kérdés ez?
2022. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén nem értem, hogy számodra mi érthetetlen, hiszen ugyanúgy utazunk, mint bármelyik másik korosztály: szerzünk pénzt (én dolgozom és örököltem) és azt utazásra költjük a nekünk szimpatikus módon.

Valaki arra költi a pénzét, hogy szórakozóhelyeken igya le magát, én arra, hogy utazzak. Valaki arra költi a pénzét, hogy autót vegyen, én arra, hogy világot lássak. Más embereknek más prioritásai vannak.


Utazni nem olyan drága dolog, ha okosan csinálod és kihasználod a lehetőségeket. Például bármelyik fővárosban találsz nagyon olcsó, de az alapszükségleteknek tökéletesen megfelelő hosteleket, amik éjszakánként akkor se kerülnek sokba, ha egy látványosság mellett vannak.

Lehet trükközni a repülő és vonatjáratokkal, vannak időszakok, amikor egyértelműen olcsóbbak, vagy például azokon a helyeken eszel, ahol a helyiek, amik ugyanolyan minőségiek, de olcsóbbak, mint a tipikus turistacsapdák. Ezernyi ilyen tipp van.


Sokszor a családommal nyaralok, van, hogy külföldi barátok hívnak meg magukhoz és most például féléves Erasmus+ útra jöttem ki Olaszországba (pont egy hete érkeztem meg). Ha pedig a barátaimmal vagy egyedül utazok, azt okosan előre megszervezem.

22/L

2022. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyedül élek egy albérletben nem jut semmure
2022. aug. 30. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

#3

Nyilván más embereknek más helyzete van, ideértve az anyagiakat is (ez pedig életkortól függetlenül igaz mindenkire).

Én a saját helyzetemet írtam le (hiszen erre vonatkozott a kérdés), amit még csak általánosnak se mondanék.

22/L

2022. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Elég ha egy zöld háttérre van pénzed
2022. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Egyvalamit kell megérteni, attól, hogy te csóró vagy, más még nem az, simán telik neki kisebb-nagyobb utazásra.
2022. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Vagy a szüleik pénzesek, vagy influencerek és azért fizetik őket, hogy bemutassanak helyeket, szállodákat, éttermeket, városokat stb. Ritkább eset az, hogy valaki rendes munkával kereste meg a rá valót, de azért olyanok is akadnak.
2022. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj, én például egészen 21 éves koromig nem utaztam sehová, mert nem volt munkám. Én is albérletben lakom, de van lakótársam, így a szoba olcsóbb, mint egy egész lakás egyedül. Ezenkívül a pénzemet nem költöm feleslegesen ruhákra vagy bulikra, hanem utazásokra spórolunk. Mi is eljutottunk a nyáron Párizsba, Prágába és Krétára is, gyönyörű helyeken jártunk, mégse veti fel a pénz egyik barátnőmet sem. Csak okosan kell csinálni. Pl. Csehországba busszal utaztunk, ami igaz, hogy hosszabb és kényelmetlenebb, mint a repülő, de olcsóbb volt. Párizsban pedig egy diákszállón aludtunk idegen turistákkal egy 8 személyes szobában, így a szállás is nagyon olcsó volt. Szóvak szép helyekre eljutni okosan és viszonylag kevés pénzből is lehet. Jövőre pl Thaiföldre spórolunk, ami jóval drágább lesz persze, mint Prága vagy Kréta, de ha céltudatosan rak félre az ember, nézi az akciókat, nem akar feltétlenül pezsgőfürdős szállóban éjszakázni, akkor az átlagember is eljuthat luxus helyekre, nemcska az influenszer vagy a milliomos.
2022. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Repulovel. Nyaralos kepek
2022. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy amikor nem nyaralnak, akkor napi 30 órát programoznak, fejlesztenek.
2022. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!