Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedhet így?

Miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a barátomat, hogy szakítani akar-e, erre mindig az a válasza, hogy sose szakítana velem, mert nagyon szeret. De mégis sokszor azzal viccel, hogy szakítani fog velem. Volt hogy már majdnem sírtam emiatt, akkor persze odabújt, és megvigasztalt, hogy csak viccelt.

Meg akartam tőle valamit, hogy az ágyban megtegye, azt mondta nem, és utána még röhögve is mondta, hogy az exeinek azt a dolgot megtette. Meg szokott példálózni vagy az exeivel, vagy pedig ismerős nőkkel, hogy ők azért ezt meg azt sokkal jobban tudják, mint én. Sőt még az egyik kolléganőjéről mondta, hogy mennyivel nagyobb melle van, mint nekem, de számára azért, az enyém a legszebb.

Azt mondja mennyivel jobb lenne, ha nekem is lennének barátnőim, mert akkor én sem lennék magányos, mert neki sok barátja van. Bár egyszer látta hogy a húgom és anyám mennyire jól kijönnek egymással, ami igaz is, és meg is említette, hogy velem nincs annyira jóban (ez így van).

Eleinte csak folyamatosan dicsért milyen csinos vagyok, most meg azt mondja ne egyek olyan sokat. Ha meg valamilyen dolgot mondok magamról pl. most ügyes voltam, akkor már rögtön mondja, ne legyek olyan beképzelt.

Egyszer is mikor elmentünk kirándulni is, folyamatosan mérges fejet vágott, és ott is mondta, hogy ott hagy engem. Sőt mikor pizzát ettünk is elvette az én részemet, mert türelmetlen volt megvárni míg megeszem, meg azt is mondta ne egyek annyit, mert még elhízom. Máskor meg már az is baja volt, ha nem eszem meg az egész kaját amit rendeltünk. Ilyenkor azt mondja, mellette nem igen dobnék ki semmit.

Már többször is elmondta ha vele nem akarok lenni, akkor mehetek vissza az exeimhez. Pedig sose beszélek róluk semmit.

Meg azt is sokszor mondja, hogy még senki sem szeretett engem így, mint ő, mert hogy ő velem van már 1 éve.


2022. szept. 3. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt maaaar.
2022. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akar még szakítani, de amint lehetősége lesz (pl. talál mást) szakítani fog.
2022. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És te miért nem szakítasz vele? Mazochista vagy vagy mi van?
2022. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Miért vagy még vele?
2022. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta csak velem akar lenni, és ha felmerül a szakítás nálam, akkor mondja, hogy nála jobbat úgy sem találok.
2022. szept. 3. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
És te hlye vagy és hiszel neki. Gratulálok ostobi! 👍🏻
2022. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan eg bántalmazó kapcsolatban vagy. Már sikeresen behülyített, szépen leépítette az önbizalmadat, verbálisan bántalmaz, a kajákat is elveszi, te meg még mindig vele vagy.

A következő lépés az lesz, hogy meg is üt, te ezt is normálisnak hiszed majd, mivel elhiteti veled, hogy megérdemled. Aztán egy szép napon benne leszel a hírekben, mint áldozat, akit az élettársa brutális módon agyonvert.

Na most kell kilépned a kapcsolatból, mielőtt még rosszabb lesz. Amit csinál veled, az nem normális, és ha valami okból tényleg nem találnál mást, akkor is jobb egyedül, mint egy ilyen parnerrel.

2022. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!