Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A volt barátom miért viselkedh...

A volt barátom miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés
Mikor együtt jártunk, és az exem ezt mondta, akkor még tetszett mikor ezt mondta. De hiába kezdett teljesen új életet egy másik nővel, mégis már 2 névről is írt nekem. Biztos vagyok benne, hogy ő írt, mert az egyik kamu névvel még be is lájkolta a saját képét az igazi profilján. Mindennap megnézi az adatlapomat. Felveszi azokat a férfikat ismerősnek akik a képeimet belájkolják vagy írtak nekem, ezért is fogom teljesen priváttá tenni a képeimet. 20-as évek közepén járunk.
2020. máj. 31. 14:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint azt mondta hogy örökre az övé vagyok.
2020. máj. 31. 14:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem képes túl lépni rajtad azért csinálja ezt. Szerintem eléggé szánalmas. Meg mi az, hogy örökké az övé vagy? Te egy tárgy vagy akit lehet birtokolni? Ebbe gondolj bele...
2020. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt akkor mondta mikor együtt voltunk. De hiába van egy új nője, mégis ezeket csinálja.
2020. máj. 31. 14:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem ha van valakije, miért nem lép túl rajtam?
2020. máj. 31. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert az csak álca, valójában még mindig téged szeret. Első voltam.
2020. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TR75 ***** válasza:

Simán lehet, hogy mentálisan nem százas.

Én a helyedben tiltanám mindenhonnan.

2020. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem szeret engem, mert akkor nem vert volna át, nem rúgott volna belém.
2020. máj. 31. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű, ahogy te felvázolod kérdező. Olykor azokat is megbántjuk akiket szeretünk. Egyébként jól mondja valaki előttem, miért nem tiltod le mindenhonnan?
2020. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Birtoklasi vàgy. Nem összetevesztendö a szerelemmel. Exem is ugy volt mindig feltekeny hogy közben ö csajozott meg màst keresett meg össze jött massal mellettem. De még ö akart engem birtokolni nehogy legyen bàrkim is.
2020. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező ezt a szituációt nem élvezné, már letiltotta volna. Annyira unalmas ez hogy rinyáltok össze vissza ahelyett hogy letiltanátok azt aki idegesít.
2020. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!