Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nehez erettsegit szerezni egy...

Nehez erettsegit szerezni egy gyenge rossz hiru gimnaziumban, esti tagozaton?

Figyelt kérdés
Szakkepzo es gimnazium, esti tagozaton indit erettsegit , nen tudom menne e .
2022. szept. 4. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Miből gondolod, hogy a tanárok engedékenyebbek?
2022. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem nehéz,csak néha nem árt tanulni!
2022. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Maga az érettségi ugyanolyan nehéz, mint nappalin.

Ahogy első is írta, vannak elvárások és szigorú tanárok estin is, de ez nem is baj.

Viszont! elnézőbbek, ismerték az osztályban a rosszabb hátterű, félénkebb diákokat, nem szivatták, hanem felkarolták és mi is osztályszinten, szóval nekik is sikerult az érettségi. Aki dolgozott, gyerekes volt és oviból rohant késve, nem kapott lecseszést, látták, hogy komolyan veszi a tanulást. Teljesen más a hangulat, ott már felnőttként kezelnek, mégis megértőbbek. Persze iskolája válogatja, lehet én jártam nagyon jó évfolyamba, szuper tanári karral. Amúgy sokan tovább is tanultunk, nekem az ottani tanáraim adták vissza a hitem magamban, a képességeimben, onnan ment minden.

2022. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Az érettségi központi dolog, mindenki ugyanazt írja. Az elit gimis is, meg a faluvégi kisegítős is. Az eredményben lesz különbség maximum.
2022. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Központi az érettségi,mindenbol ugyanolyan nehéz.

Az esti gimiben a tanári hozzáállás a más. Oda jellemzően olyaok járnak akik dolgoznak,ezt valamennyire figyelembe veszik. De tanulni ezért kell.

2022. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!