Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki végig...

Van köztetek olyan aki végig négyes-ötös tanuló volt egy jó gimnáziumban, mégis rossz lett az érettségije?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Emelt matekon végig szín ötös voltam, most mégsem számítok 40%-nál jobbra, kitűnő is voltam
2020. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Szakgimibe járok,de matekon kívűl 4es 5ös vagyok mindenből,és mégis a sok tanulás ellenére,szerintem a rosszabb tanulóknak jobb lesz az érettségije:)
2020. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Majdnem kituno voltam es az emelt torim miatt nem fognak felvenni.
2020. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Melyik érettségije? Az emelt vagy a közép?

Olyan gyakorlatilag nincs, aki végig négyes-ötös volt jó gimiben, mégis rossz lett a középszintűje, kivéve, ha épp akkorra pl. belázasodott, vagy pl. valami családi tragédia miatt nem tudta kipihenni magát, képtelen volt koncentrálni, vagy ilyesmi.

2020. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

11 évig végig mindenből ötös voltam, kivéve németből és fizikából, azokból 4es

12. végén nagyon sokból rontottam, sok volt a 4es, 3as

az érettségim meg így sikerült:

emelt magyar - ötös

matek - négyes

töri - ötös

angol - hármas

emelt kémia - hármas

emelt biosz - négyes

2020. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, most olvastam el a hozzászólásokat

nálam is hasonló volt, mint amit a négyes írt, szüleim akkor váltak el, én meg pszichiáterhez jártam, lehet a gyógyszerek is tompítottak rajtam, de nem akarom mentegetni magam

2020. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: legyel nagyon buszke magadra! En a harmas valaszolo vagyok es beigazolodik, amit mondtam... Latatlanba tisztellek, hogy 3 emeltet kepes voltal letenni ennyi minden mellett. Minden elismeresem! Es borzasztoan irigyellek, hogy ilyen eredmenyeket ertel el. A legjobbakat kivanom :)
2020. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!