Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van a baj hogy nem...

Velem van a baj hogy nem akarok olyan helyeken dolgozni ,ahol mindenki mkndenkinek a rokona, es aki nem, annak nyalnia kell minden embernek ott?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy helyen ahol az uletvezeto no pultos is volt, ennek a nonek a ferje volt a pizzaszakacs, volt egy masik pultos no, annak a ferje volt a pizzaszakacs ott es a ket pizza szakacs testver volt. 2 sogorno es ket edes testver dolgozott ott, meg a konyhan 2 no aki egesz nap nyalt, mert ha nem nyalt volna ki lett volna rugva..par napot birtam ki ott

Aztan voltam mégegy helyen, ott az uzletvezto a tulajdonos testvere volt, es a szakacs is testver volt.

A pultos nok meg a szakacs es a tulajdonos baratnoi..

Szinten a konyhan nyaltak egesz nap a jo hangulat erdekeben, mikozben a pultosok flegmaztak veluk mert megtehettek

Innen is eljottem

Velem van a baj, hogy nem akarok nyalni egesz nap es nem akarok egy csaladdal egyutt dolgozni?

Miert gondoljak azt hogy erre vagyok hogy egy csalad eletebe teljesen bele foljak?

Miert nem vesznek fel csaladtagot? Vagy viszik oda a testveruket meg az anyjukat dolgozni az ilyenek?


2022. szept. 4. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Nincs ezzel a legkorrel semmi baj
Ertheto hogy nem akarok ilyen helyen dolgozni
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj ott dolgoznod!
2022. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mem veled van a baj. Neked nem való az ilyen családi vállalkozásban alkalmazottnak lenni.

Változtass.

2022. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A rokonok országa vagyunk. A legtöbb helyre a havert és a rokont tolják be, főleg a legjobb helyekre. Meg, úgy eleve itthon a nyalósokat istenítik. Ez sajnos ilyen.
2022. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3-as válaszolóval, én is ezt tapasztalom. Én eddig mindig úgy találtam normálisabb munkákat, hogy ismerősök segítettek benne, ők intézték el, különben nem vettek volna fel, ebben biztos vagyok. Most pedig már egy ideje munkanélküli vagyok és mivel az ismerősi körömben senki nem tud jelenleg semmilyen állást, ezért igazán nem is keresnek sehonnan, hiába adom be, ha mégis, akkor később mindig megtudom, hogy valami ismerőst vettek fel az adott helyre. Sajnos ez mindenhol így megy.
2022. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!