Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sajat lakassal havi netto 250...

Sajat lakassal havi netto 250 ezerbol mennyire lehet megelni egyedul?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon. Persze, tekintsünk el, hogy ebben az országban nem láttam még olyat, aki ne sírt volna és elégedett lett volna a fizetésével. Nettó 500-at kereső ismerőseim is panaszkodtak, hogy az milyen kevés, majd lőttek pár képet velencéből és egyéb helyekről.


Tárgyiasan:

- Rezsire elmegy 20-30 max.

- Kajára elmegy 100.000, de ez már minőségi étrend. Átlagban simán kevesebb.

- Marad havonta 100.000 a kezedben. Ez azt jelenti, hogy havonta elmehetsz 1-2 fullos hétvégi kiruccanásra belföldön, vagy külföldön egy hétre kb.

2022. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen jól, kb én is ennyit költök.
2022. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég jól. Nagyon sokat számít az, hogy nem kell albérletet fizetni, van egy saját ingatlanod.

Azért egyébként annyira nem jól, mint ahogy #1 írja, rezsire például jóval több is elmehet, és nem kell hozzá óriási lakás. Az enyém pl. 56 négyzetméter, és kb. 45 ezer a rezsije, igaz, nem egyedül lakom itt. Plusz nem számolt a kaján kívül egyéb kiadásokkal, pl. tisztítószer, ruha, cipő stb. Igaz viszont, hogy a kajára elég bőven számolt. Mindenesetre ha 100 ezer nem is, de 75 ezer biztos marad a kezedben.

2022. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Aranyélet, ember. Én 250-et keresek, de több mint a fele albérletre megye el. Ezért is fogom felakasztani magam. Irigyellek.
2022. szept. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Igy 26 evesen erosen gondolkozom, hogy mar lassan el kellene koltozni otthonrol. Halisten abban a szerencses helyzetben vagyok, hogy szuleim tudnanak egy 65 nm-es de erosen felujitando lakast adni, ami tenyleg hatalmas ertek manapsag. Nem is tudom mit kezdenek, ha nem lenne ilyen lehetosegem. Mai vilagban soha se tudnek venni valoszinuleg...Diplomaskent videken sajnos ennyit kapok mindossze, viszont nem tudom mennyire erne meg mas varosba alberletbe elmenni ha van egy ilyen lehetoseg. Nem gondolnam, hogy kapnek annyival tobbet amivel egy onallo alberletet tudnek fizetni. Persze ki lehetne adni ezt, de megiscsak mas sajat lakasban elni es azt szepen az izlesem szerint kialakitani.
2022. szept. 5. 06:18
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha rendbe teszed a lakásodat, azt is ki lehet adni, a bevételből meg bérelhetsz máshol.
2022. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én és a férjem is ennyit keresünk. Az egyik gyerekünk meg tanul. Félig vagyunk közös kassza. Szóval a rezsit fejezzük, a lanyunknak meg hol O, hol en adok pénzt. Berendezkedtunk egy közepes eletvitelre, lakas, használt autó, nyáron Balaton. Nincs adossagunk. Nekem van takarekom. Én úgy látom az embereknek nagyon a külsőségek a fontosak. Kertvarosi ház, új autó, külföldi nyaralás. Mindez óriási hitelből. Ezért a végét nem érő panaszkodas meg ha valamelyik elveszti a munkahelyet hú akkor másnap már kenyérre sem futja. Egy tanacs: ne mond el, hogy te megtudsz élni ennyiből. Tapasztalatból mondom, rosszindulatot válthat ki sokaknál.
2022. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!