Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy máshol jobban...

Lehetséges hogy máshol jobban boldogulnék?

Figyelt kérdés
Sajnos a lakóhelyemen esély sincs az ismerkedésre. Sőt barátkozni se igazán lehet az emberekkel. Totál ellenségesek és elutasítóak. Nem is igazán látni baráti társaságokat. Olyan szinten megy a mindenki mindenkit utál című műsor... Nem egy nagy hely egyébként. Viszont a szomszédos városban rendszeresen azt tapasztalom hogy nagyon barátságosak az emberek velem és a nők is sokkal jófejebbek. Röviden arról van szó hogy egy hullámhosszon vagyunk ott az emberekkel és megtaláljuk egymásban a jó társaságot. Rendezvényeken is össze szoktam ismerkedni emberekkel és időközönként össze is szoktunk futni velük egy kávéra vagy valami programra. Korábban sosem értettem hogy miért mondják hogy rossz helyen keresgélek párt de mostanra megértettem hogy a lakóhelyem nem alkalmas arra hogy párt találjak vagy olyan embereket akikkel jól érezhetném magam. Gondolkodtam hogy elköltözök oda. Tetszik ott a légkör. Volt már más is ilyen helyzetben hogy a lakhely változtatás vagy egy más környezet segített neki párt vagy esetleg megfelelő barátokat találni? Érezte már valaki azt hogy egy új környezet segített neki megélni végre igazán önmagát?
2022. szept. 6. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Javaslat : költözz el amint csak lehetséges és vissza se nézz!


Ne pazarold az életedet!

2022. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj szerencsét,valószínűleg a korábbi tapasztalataid szerint sokkal jobb lesz az új helyen, hajrá.
2022. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!