Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha 53 cm-es kerékpárváz lenne...

Ha 53 cm-es kerékpárváz lenne jó a magasságomhoz, egy 57-es kerékpárral is boldogulnék és azzal is lehetne kényelmesen bringázni?

Figyelt kérdés
Egy különleges kerékpárt vennék kézből, de sajnos nagyobb a váz mérete mint ami nekem jó lenne. Nagyon jó állapotban van és az árából is enged az eladó, tetszik is,ezért nagyon gondban vagyok. Odautazni, hogy megpróbáljam most nincs lehetőségem csak pár nap múlva tudok nenni, addig nem tartja meg nekem csak ha biztos választ mondok. Olyanok véleményére vagyok leginkább kiváncsi akik már jártak nagyobb méretű kerékpárral mint amekorra számukra s megfelelő lenne.

2020. aug. 16. 11:50
 1/2 TR75 ***** válasza:
100%

Hát, ha két méret határán vagy, akkor lehetséges (és ha az 53-as után az 57-es jön).

Amúgy inkább keress rá a geometriájára, mert minden gyártó máshogy méretezi a bicajait, akár jó is lehet.

De valószínűbb, hogy nem.

Az igazi bizonyosság nem a méretezés, hanem a próba.

2020. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos ez probával lenne biztos.

Legrosszabb esetben stucni cserével és elforditott nyeregcsővel megoldható a dolog.

2020. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!