Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberiség miért nem tud...

Az emberiség miért nem tud kollektíven leállni a gyerekgyártással? Miért nem látják hogy mennyire pokoli azzal a tudattal élni minden nap hogy bármikor meghalhatsz?

Figyelt kérdés

Miert akarjak a gyerekeiket is arra ítélni hogy minden nap azzal a tudattal kelljen élnie hogy megöregszik, szenvedni fog majd meghal? Miért nem látja mindenki hogy mennyire értelmetlen ez az egész körforgás?

Hogy nem kap a többi ember minden nap pánikrohamot amiért egyszer megszűnik létezni?

Az emberiség nagy része csak a szenvedésre születik, akinek meg nagyon jó élete van, annak meg pont hogy nehéz lesz itt hagyni a millióit, meg a luxust.

Az emberi élet egy ítélet, ehhez képest mégis öntudatlanul csak csinálják és csinálják a gyereket

Pláne szegény munkás családok, arra ítélik a gyerekeiket is hogy árufeltöltők legyenek.

Ha alkotni is szeretnék valamit, annak sincs értelme mert úgyis vége lesz annak is

Látnom kell ahogy a 81 éves nagymamám minden reggel bőg hogy hagyjuk már elaludni meg pelenkázni kell, nem tud lábra állni, a saját gyereke ápolja 0-24ben… ha nem lenne olyan gyereke aki erre hajlandó, akkor már rég nem élne.

Úgy éljen az ember hogy rá is ez vár? Miért vállal egyáltalán bárki gyereket?


2022. szept. 6. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Öhm...

Javaslom keress fel egy pszichológust a szorongásoddal.

És szintén javaslom Buddha élete és tanítása c. művet. Ott le van írva mit lehet kezdeni ezzel. Ugyanis amit leírtál, hogy tulajdonképpen a létezé szenvedés, az egy buddhista tétel.

2022. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem se ártana egy pszichológus...
2022. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát mert sokaknak fontosabb a biológia, bizonyítani önmagának, a környezetének, hogy "Én is tudok ilyet", meg hát az állami támogatás sem jön rosszul. Nem feltétlen gondolkodnak (főleg a mmagyarok) hosszútávon) előre.
2022. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Úgy hallottam hogy a prozac hatásos, lehet rá kéne kérdezned az orvosodnál.
2022. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb ember nem tekinti szenvedésnek a létezést....
2022. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

3: miért pont a magyarokat emeled ki...??


NÉzd már meg a nálunk SOKKAL rosszabb helyzetben lévő fejlődő országokat... Sokszoros a szaporulat a miénkhez képest.

2022. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

"pokoli azzal a tudattal élni minden nap hogy bármikor meghalhatsz"

. Szerintem meg tök zsír.

2022. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Kasztráld magad és legalább te nem szaporodsz.
2022. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki kasztráltassa magát
2022. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Én jól keresek, de mintha magamat olvastam volna.

Miért akkor mi értelme van szerintetek? Undoritoan tonkretenni a Földet?

2022. szept. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!