Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szopom be mindig a...

Csak én szopom be mindig a fodrászokkal, barberekkel?

Figyelt kérdés

10-ből 8 alkalommal tuti, hogy nem olyan frizura, szakáll lesz, mint amilyet szeretnék, pedig tök egyértelmű instrukciókat adok.


Alapból rühellem, amikor kérem, hogy nyírja X rövidségűre, de próbálkozik hosszabban hagyni a hajam, vagy sok esetben olyan szarul van összevágva, hogy konkrétan látszanak az átmenetek meg csíkos az egész.


Most szakállat is vágattam. Viszonylag nagyra nőtt de nem túl sűrű így kértem, hogy vágjon belőle vagy 2 centit vissza és annyi.


Aztán amikor már azonnal gyanús, hogy neki esik és érzed hogy ez bizony nem 2 centi lesz. Ráadásul teljesen nekem nem tetsző fazont nyírt, azt hittem haza megyek és leborotválom az egészet.


Szól, hogy kész, nézzem meg.


Erre konkrétan az egyik oldalon 2 ujjnyival van arrébb vágva az alsó része a szám sarkánál mint a másik oldalon. Én meg így nézek, hogy ez most komoly...? Vagy a bajusz részen fél centivel lejjebb van hagyva az egyik oldal mint a másik.


Fodrászok ugyanez... Legnagyobb poén az volt, amikor a fodrász csajtól úgy jöttem el, hogy na ez jó szar lett. Később találkoztam egy haverommal és barátnőjével. Haverom beugrott fodrászhoz, a barátnője meg megkérdezte, hogy te nem akarsz elmenni fodrászhoz...? :D


Komolyan mondom, azt érzem, mintha szándékosan szopatnának, hogy ne menjek legközelebb oda.


2022. szept. 8. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom.. 20f vagyok kb havonta járok fodrászhoz, nincsenek nagy igenyeim, meg sajat izles (nincs sajat borbely mindig mas) nekem nincs ilyen problémám.. Gondolom neked van egy konkrét elképzelésed/stílusod. Ha mondjuk te pl 2 hetente vagatsz en kipróbálnám az összes borbelyt, előbb utóbb megtalálod akivel "szinkronban vagytok".
2022. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig viszek képet magammal, így azért a legtöbb esetben jó frizurával távozok. Nyilván pont ugyanolyan úgysem lesz mint a képen, de legalább elég hasonló
2022. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Én nő vagyok, utoljára 11 éve voltam fodrásznál. nem véletlenül.

Én is el tudom cseszni magamnak otthon ingyen. Csak én nem szoktam.

2022. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Semmi extra elvárásom nincs, és MINDIG mutatok képet korábbról egy-egy jobban sikerült esetről hogy ilyet szeretnék.


Ezért nem is értem.


És nem arról van szó, hogy nem pont olyan, hanem hogy ha azt kérem, hogy vágjon vissza szakállamból 1-2 centit és igazítson rajta, akkor ne túrja már le fél centisre.


És tényleg az elrontások amit végképp nem értek.


Hogy a 2-3 centisre vágott hajamban hogy maradnak 6-8 centis részek, vagy a fülem körül ahol csak rövidre kell nyírni, miért nekem kell otthon géppel, ollóval vagdosni a több centis ottfelejtett lelógó hajat.

2022. szept. 8. 16:41
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Én ezért nyirom magamnak mert 10 fodrászt végigjártam egy sem tudott megnyirni.
2022. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Amikor hátat fordít neked, nyírj bele a hajába hátulról nullás géppel. :D Mondhatod is közben, hogy "Nesze, most kvittek vagyunk!" :D
2022. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Túl nagy az igényed...
2022. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7 Igen nyilván nekem magasak az igényeim, hogy mutatok egy előző állapotról készült képet, hogy ilyet szeretnék... :D


Túl nagy igényeim vannak, amikor azt mondom, hogy felül legyen fele olyan hosszú mint most, oldalt meg legyen 6 mm géppel és ennyit kérek, de ezt sem sikerült megcsinálni.

2022. szept. 8. 22:15
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Akkor informálódj a fodrászokról, nézz képeket a munkájukról és keress olyat a te elképzeléseidhez hasonló munkákat készít.

Illetve ami nagyon fontos hogy kommunikálj a fodrásszal munka közben. Az semmit sem ér hogy a végén szólsz hogy amúgy nem is tetszik, közben is mondd, hogy ez meg ez zavar, legyen rövidebb stb stb.

2022. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Katona Dius ***** válasza:
74%
Én nőként kipróbáltam több fodrászt. Hiába magyaráztam el,mutattam képet. Biztos nem minden fodrász béna, de én eddig mindig megjártam. Meguntam. Vágom magamnak itthon.
2022. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!