Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Iqos kevésbé ciki formája...

Az Iqos kevésbé ciki formája a dohányzásnak?

Figyelt kérdés
Nyilván a semmilyen dohányzás a jó, ettől függetlenül a dohányosoktól kérdezem mik az érveid az egyik és a másik mellett?

2022. szept. 8. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg igen. Én mondjuk 2 éve használok IQOS-t, megszűnt a torokkaparás, a köhögés, meg jobb a közérzetem is.
2022. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem rohadt ciki. Rendes ember szívjon rendes cigit, a többi meg ne majomkodjon a hülye izéivel, mert amikor lemerül és épp nincs nála kábel, úgyis tőlem fog tarhálni egy szofit.
2022. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
A heets gyakorlatilag szar minőségű ipari hulladékdohány és kukoricakeményítő, hányás ízzel és szaggal. Szerintem nagyon gáz. Ha mindenképp rombolni szeretnéd az egészséged akkor szívj analógot, és abból is tekertet, mert fényévekkel jobb mint a bolti vagy a töltött.
2022. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem jon be az iqos, szar ize van es nem helyettesiti a cigit nekem. Vagy cigizek vagy nem
2022. szept. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem cikibb a rendesnél. Olyan ratyis.
2022. szept. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik debilebb, mint a másik...
2022. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amúgy bocsi de nem kbszottul mindegy ki mit gondol? Próbáld ki, és ha jobban tetszik, használod. Mindkettő eléggé ciki, ha függő vagy, ha diszkréten teszed és nem zavarsz mást akkor pedig mind1.
2022. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!