Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnél újra gyerek lenni?

Szeretnél újra gyerek lenni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hány éves?

2022. szept. 8. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Olyan 4-5 éves
2022. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a tini éveimet kezdeném újra, tehát 12-14.
2022. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
igen , 10-13.
2022. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanabban a családban kéne élnem, akkor nem. Ha egy normálisban, akkor szívesen lennék ovis.
2022. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem is annyira kicsi, de 10-12 szívesen lennék újra.
2022. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig fogós kérdés, mert amennyi dolgot nyerhetek vele, legalább annyit el is veszíthetek.

Csak abban az esetben lennék amúgy gyerek, ha megmaradna a mostani tudatom, az összes élettapasztalatommal együtt.

3-4 éves szeretnék lenni, olyankor még mindenki babusgat meg szeretget 😀 Mikor ténylegesen ennyi idős voltam, még nem tudtam értékelni ezeket, de most már tudnám élvezni.

2022. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az lenne a legrosszabb: a mai tudásommal egy gyerek testében, egy kisgyerek lehetőségeivel.

Nyilván a jövőre nézve jobban ki tudnám használni a lehetőségeket, de hogy még azt is megmondják nekem, hogy mikor menjek aludni, fürdeni, vagy hogy egy gombóc fagyit sem tudnék venni magamnak... na az nagyon kellemetlen lenne. Vagy az óvodában délután aludni, meg fogd meg a párod kezét, és még értelme sincs a dolognak, mint mondjuk a munkának (mert azért legalább pénzt kapsz).

2022. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Visszamenni 10 évet ugyanezzel az aggyal. Most egy magas sportos jó tanuló okos valószínű pénzkereső ember lennék... Akinek vannak barátai.

De hát "mindegy" ez van.

2022. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Isten ments. Az azt jelentené, hogy végig kéne járnom ugyanazokat a xarságokat, amik fölött a mostani tapasztalataimmal sem lehetne mit kezdenem, mert nem rajtam múlott. Újra túlélni az általánost, aztán a szakmait, vagy ha mást akarnék... köszönöm, nem, elég volt. Ha meg ráadásul kisgyerekként kerülnék vissza, ahhoz is engedélyt kellene kérnem, hogy pisilni kimehessek.
2022. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
eererer
2022. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!