Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kellet volna...

Szerintetek nem kellet volna adni neki pénzt?

Figyelt kérdés
Ma oda jött hozzám egy angol csávó és arra hivatkozva kért penzt, hogy el tudják vinni Budapestre autóval mert sok csomagja van és nehéz lenne neki vonattal menni, 3000 forintot kért és végül adtam neki kétezer forintot mert pia szagát éreztem de nem tűnt részegnek. Ez miatt miért van tökre bűntudatom? Teljesen hülyének érzem magam.

2022. szept. 9. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert hulye is vagy

Jól lehúztak

2022. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehúztak mint egy vadbarmot, már bocsánat. Tanulj belőle, máskor ne legyél ostoba.
2022. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
MIért kellett volna neked pénzt adni? Egyértelműen lehúztak.
2022. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szervusz barátom, utalj már nekem is 5000-et, a munkahelyemre kéne bemennem, csak nincs pénzem mivel nincs munkahelyem :/
2022. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Darius- ***** válasza:
100%
Kitalálnak újabban minél hihetőbb sztorikat. Nem angol volt szerintem. Az egy világnyelv, amit sokan tudnak.
2022. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy angol volt de ez végülis lényegtelen, és abszolút igazatok van mert egy barom voltam. Kis város ahol élek de ha még egyszer találkozok vele azért akkor egy kicsit komolyabban el beszélgetek vele.
2022. szept. 9. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, hogy megkéseljen, nyugodtan állj le vele vitatkozni. Most meghívtad a fickót pár liter kannásra, legközelebb meg ne legyél hiszékeny.
2022. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is küldj please bruhh i have no many i am english
2022. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hagyjuk már hogy angol volt, kb erre az esély 1% maximum, jó le húztak.

Csináltam már ilyet hogy nem értettem magyarul mikor oda jöttek hozzám, majd a csávó el kezdett angolul beszélni, de én mondtam neki pocsi csak franciául beszélek,fel is adta.

2022. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg lehúztak, velem is előfordult már hasonló. Ott annyi volt a különbség, hogy szó szerint 1km-en keresztül követett és duruzsolt a fülembe, muszáj volt adnom hogy eltakarodjon.
2022. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!