Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kellet volna...

Szerintetek nem kellet volna adni neki pénzt?

Figyelt kérdés
Ma oda jött hozzám egy angol csávó és arra hivatkozva kért penzt, hogy el tudják vinni Budapestre autóval mert sok csomagja van és nehéz lenne neki vonattal menni, 3000 forintot kért és végül adtam neki kétezer forintot mert pia szagát éreztem de nem tűnt részegnek. Ez miatt miért van tökre bűntudatom? Teljesen hülyének érzem magam.

2022. szept. 9. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Segítettél valakin akiről azt hitted rászorul. Ezért ne legyen bűntudatod. Te jó ember próbáltál lenni.

Nem tudom hogy naivitás volt e adni, azt nem tisztem megítélni, de ne hagyd hogy becsapjanak a csalók.


29/F

2022. szept. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25%

#10:

Hát akkor te még a kérdezőnél is hülyébb vagy. Mert úgy látszik még a futás fogalmát se ismered. :D

2022. szept. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!