Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék hatékonyan...

Hogyan segíthetnék hatékonyan másokon?

Figyelt kérdés
Egyre jobban szeretnék segíteni az embereken, de riasztanak az intézményes keretek. Ide értem a segélyszervezeteket, családsegítőket, árvaházakat stb. Valami segélynyújtó központot, vagy közösséget én magam szeretnék létrehozni. Milyen mód van erre?

2022. szept. 10. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg mit tudsz.

Ha azt nezzuk egy villanyszerelo is segit az embereken meg mindenki más is a munkajaval. Egy postás is.

2022. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én leginkább szállás kiépítésében, közösség szervezésben, lelki támaszban segítenék.
2022. szept. 10. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért vannak ezek a szervezetek, hogy valamilyen kontroll alatt, egyszerű emberek is tudjanak segítséget nyújtani és valóban eljusson azokhoz, akiknek szüksége van rá. Eszetlenül csinálva nagyobb kárt tudsz okozni mint gondolnád.


Az oravecznórás, szabópéteres szövegek nem segítségek, lelki problémákra megvannak a megfelelő szakemberek.

2022. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Munkaerő kölcsönzés temában is kereshetsz akkor
2022. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem túl hatékonyak ezek a szervezetek. Ezért szeretnék sajátot.

Semmiféle coachingolást nem csinálnék.

Megjártam a lelki segítség útjait. Sokat tapasztaltam.

Sajnos ott is van egy csomó alkalmatlan, sőt káros "szakember".

2022. szept. 10. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sajnos ott is van egy csomó alkalmatlan, sőt káros "szakember".":

Köztük te is Kérdező, mert ha nincs semmiféle papírod a szaktudásodról, ahogy hiába van, hogy "Megjártam a lelki segítség útjait. Sokat tapasztaltam.", te is csak megy mezítlábas segítőnek számítanál, aki mindenféle papír nélkül kóklerkedne... Ezen érdemes elgondolkodnod, mielőtt segítenél valakinek...

2022. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat, azoknak akik olyat adtak! :) Továbbra is az érdekel, hogy hogyan tudnék segíteni, a jelenleg alkalmatlanul működő szervezetek mellett.
2022. szept. 11. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!