Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le azt aki nem...

Miért nézik le azt aki nem olyan mint a többség?

Figyelt kérdés

Én sosem jártam rendszeresen bulizni, nem cigizek, sosem próbáltam a drogot. Nagyon sokan emiatt furának gondolnak, pedig szerintem ez normális dolog. Nem kell a tömeg után menni.

Meg attól hogy fiatal valaki nem kell hülyének lenni.

Én inkább komlyabb típus vagyok, meg voltam mindigis, de ez sajnos a párkeresésnél is nagy hátrány.


2022. szept. 16. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Legfeljebb azért nem kedvelnek, mert lenézed őket.


Rengeteg olyan embert ismerek, akikre ez igaz, és egyiknek sincs gondja a párkereséssel. Fiatalokról van szó, 16-22 éves korosztály.


Tanácsnak csak annyit, hogy keress magadnak hozzád illő társaságot. Válogassa meg mindenki a barátait.

2022. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem emiatt nézik le szerintem. Engem sem néznek le, pedig sok szempontból a széllel szemben hugyozok
2022. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Te miért nézed le, aki nem olyan, mint te? Na ugye!
2022. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Te meg lenézed azt, aki bulizik, pedig az is normális. Ugyanolyan vagy, csak te hiszed magad különbnek
2022. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, egy csomó olyan embert ismerek aki nem nagyképűsködik a magas lóról amikor olyan emberrel beszél aki mást szeret, máshogy szórakozik, más zenét hallgat, másképp gondolkodik, mint ő. Minden sorodból árad a lenézés és a rosszindulat, egyáltalán nem lep meg, hogy nem tartanak igényt a társaságodra.
2022. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert konformista társadalomban élünk.
2022. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szeretem a bulikat, de valószínűleg téged én se tartanálak szimpatikusnak. Teljesen normálisnak gondolom azokat az embereket is, akik másképp szeretnek kikapcsolódni, mint én. Nem mindenki egyforma, és attól, hogy valaki szokott bulizni, cigizni stb. még nem lesz az illető automatikusan hülye. Sőt, képzeld, nem mindenki azért csinálja ezeket a dolgokat, mert a tömeg után akar menni. Valaki egyszerűen csak így szeret élni függetlenül attól, hogy ez menő-e vagy sem.
2022. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Neked van valami téves felsőbbrendűségi érzésed inkább. Nem néznek le, csak arrogáns faszként terhes a társaságod nekik. Olyan vagy fiam, mint a vegánok, senkinek nem lenne baja veled, ha nem rangsorolnád a hülye szokásaidat másoké fölé.
2022. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A társadalom ilyen, de az állatvilág is általában. Alkalmazkodni kell a többiekhez (elvileg), mert ha nem, az kilök magából.

Feltéve, ha nem erős az ember:).

2022. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező milyen nemű vagy.?
2022. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!