Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Agorafobias vagyok mar 10...

Agorafobias vagyok mar 10 eve, nem tudok dolgozni menni, mit kezdjek igy az eletemmel?

Figyelt kérdés

Nagyon regen minimum 10 eve agorafobias vagyok, van rola diagnozis is. Ami a legjobban zavar hogy nem tudok dolgozni jarni sem. Volt sok olyan, hogy vettem sok nyugtatot, es elindultam mert elhivtak interjura, fel is vettek de aztan nem tudtam elmenni dolgozni..nem vagyok ra kepes, ezt azt erzest nem lehet le irni

Nem akarok emberekhez szolni, nem akarok embereket latni. Ha be gyogyszerezem magam es ki megyek, utana hetekig rosszul vagyok mert ki mentem es olyankor sokkal rosszabb utana.

Nem tudok mit tegyek 10 ev eltelt es semmi javulas.

Sosem lesz jobb?


2022. szept. 18. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én meg szociális fóbiás vagyok. Az se sokkal jobb..
2022. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es az mit foglal magaban?
2022. szept. 18. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt jobban le van írva [link]
2022. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Meditációt javaslok.

A lélek információs problémája, vagy valami karmikus ők, valami leszületés előtt "beépített" katalizátor lehet ez, meditációban megkapod a választ, és feloldhatod ezt a terhet.

2022. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!