Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyen nem kell...

StrawberryRaspberry kérdése:

Milyen munkahelyen nem kell problémamegoldó képesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Épp munkákat keresek, de van egy pár dolog. Nagyon félek az emberektől, félek mit fognak gondolni, félek hogy elrontok dolgokat, hogy nem tudok majd mit csinálni ha olyan lesz az a munka ahol magadnak kéne tevékenykedni(pl. árufeltöltés, próbáltam nem ment), félek hogy pár nap után megint otthagyom. Pedig szeptemberig kéne kicsit dolgozni, de rettenetesen félek. Ősszel perzse folytatom a sulit de addig is kéne valamit tevékenykedni. Lehetőleg 4 órában gondolkodok mert 8 óra sok nekem. 22 l vagyok és nem tudok új környezetben megaradni. :(

2020. jan. 17. 00:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Váó.
2020. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ja és ha lehet értelmes válaszokat.
2020. jan. 17. 00:56
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Lehetnél például szendvicsember/hirdetőtábla.

Az nagyjából megfelel a képességeidnek/igényeidnek.

2020. jan. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Blade Bone ***** válasza:
88%
Keress valami telefonálgatós munkát, ott nem kell látnod senkit, és ezek a fóbiák talán kisebb mértékben lesznek jelen.
2020. jan. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
1%
Ez csak hisztéria. Mit nem birsz 22 évesen? 8 óra munkát? Vicc!!!!! 8 hónapos terhesen is 25 évesen is 8 órát dolgoztam emberekkel. Iskola utan is majd nyavajogsz hogy nem tudsz 8 órában dolgozni mint mindenki más? Kiakadtam...bocsi. Szedd mar magad össze
2020. jan. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg 8orás melót keress ahogy az előző írja! Egy gyárban nem kell semmi megoldó képesség csak nagyon motoron ilyen semmitől jobb alap! Lesz valamennyi pénzed!
2020. jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz. De komolyan, van egy haverom akinek még ennél is durvább fóbiái, szorongásai voltak (bipoláris), amikor megpróbálkozott az egyetemmel, öngyilkossági kísérlete volt...... aztán elment egy jó pszichológushoz, természetesen eltelt némi idő, de most már egy éve dolgozik azt hiszem teljes állásban, nem diplomával, de szakmai végzettséggel (rendszergazda), és elég jól érzi magát.
2020. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak 2 oldali munka undorod van kérdező. Hogy gondoltad leélni az életed? Valaki majd eltart?
2020. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem hisztéria ha nem ismersz ne kötözködj, igy is van elég bajom...Nem ismersz igen nekem ezek valós félelmek, régóta küzdök velük sajnos.
2020. jan. 17. 13:54
 10/19 A kérdező kommentje:
ja és vannak akik elvállalnak 4 órásat mert nem bírják, beszéltem ilyenekkkel és nem kérte kioktatást hanem tippeket, ötleteket hogyan győzhetném le ezeket.
2020. jan. 17. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!