Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások is félnek a hidegtől?

Mások is félnek a hidegtől?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok ha megérzem a bőrömön a hideget, nagyon félek a hideg dolgoktól meg maga a hidegtől.. most hogy jön a tél meg az ősz egyre hűvösebb van, legszivesebben ki se mozdulnék

2022. szept. 19. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Én a melegtől érzek így. Már tavasszal félek a nyártól. Fáj a bőröm, fáj létezni a melegben. Szóval elhiszem, hogy hasonlót érzel a hideg miatt. Ha olyan rossz, mint a melegtől félni, pánikolni, akkor őszinte részvétem.
2022. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8%
Félnek a magyarok, most aztán, ilyen árak mellett nagyon rábsznak, alig fogják tudni fizetni. Xd Még jó h engem nem érint
2022. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%

Régen a nagyon meleget rühelltem, a hideggel meg elvoltam. Úgy voltam vele, lefelé nem tudok vetkőzni de felfelé mindig lehet öltözni.


Manapság meg sokkal jobban elvagyok melegben, túrázni, kirándulni is jobban szeretek mint hideg, nyirkos időben.

2022. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 he84 ***** válasza:
46%
Inkább a melegtől jogosabb félni, mert a túl nagy meleg ellen nehéz védekezni, míg a hideg ellen fel is lehet öltözni, melegnél nem vetkőzhetünk le akármeddig stb.
2022. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!