Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetek attól depressziós,...

Lehetek attól depressziós, hogy fázom? Nem a fény hiányától, hanem a hidegtől.

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem beteg vagyok, hanem azért fázom, mert hideg van. Fel kell öltözni, oké, nem bikiniben rohangálok, a lakásban is sokszor hideg van, mert reggelre kikapcsol a fűtés, és majd szétfagyok, kint meg az arcom fázik a hideg széltől. (Nem Magyarországon élek, itt még mindig 7-8 fok van.)
2016. ápr. 26. 08:51
 1/6 Roland G. ***** válasza:
100%
A hidegtől általában fázik az ember!
2016. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is sz r hangulatom van a hideg széltől
2016. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, még egy túldramatizált öndiagnózis. Nem depressziós vagy, hanem tökkelütött. Remélem segítettem -.-
2016. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ettől a szar időtől szokott rossz kedvem lenni, de D vitamin szedésétől elmúlik. A hideg legfeljebb bosszantó dolog, attól ingerült lehet az ember, de depressziós nem (legfeljebb ha egyébként is depressziós vagy, akkor még ingerültebbé tesznek az ilyenek).
2016. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen időszak, amikor a kolinkban nem volt fűtés egy hónapig (azzal indokolták, hogy vizsgaidőszak van és mindenki otthon van -kivéve, akik nem járnak haza) szóval ilyen 15 fok volt a szobákban, éjszakánként meg diákmunkáztam, ahol szintén elég hideg volt. Éjszakai műszak után alapból mindig fázom a fáradtságtól és amikor a hideg gyárból a hideg koliba érkeztem meg, ahol a hidegben kellett tanulni, főzni, takarítani stb. már én is azt mondtam, hogy dafuq. Egyszerűen nem volt kedvem megmozdulni abban a hidegben, sem kimenni a wc-re, sem elmenni zuhanyozni a hideg zuhanyzóba (meleg víz hol volt, hol nem volt, mint a mesében) konyha, szoba jégverem, a hónap végére akárhogy öltöztem fel, már mindenhogy fáztam és ettől állandóan szar kedvem volt. Nem nevezném depressziónak de eléggé el tudja b.ni az ember életkedvét, ha állandóan hidegben van. Szerencsére utána visszakapcsolták a fűtést de azt az 1 hónapot valahogy nem élném át még egyszer.
2016. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ok-okozat fordítva áll fenn. Akik depressziósak, azok a kevésbé hidegben is jobban fáznak. Főleg, ha a táplálkozás, folyadékbevitel sem megfelelő. Én pl. nem depressziós, hanem mérges vagyok amiatt, hogy a munkahelyen (kábel tv iroda) nem kapcsolták vissza a fűtést, és [link] ilyen kabátban dolgozom.
2016. ápr. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!