Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány szerelmed/kiszemelted...

Hány szerelmed/kiszemelted volt eddig és hogyan végződtek?

Figyelt kérdés
kérlek írjatok nemet és életkort is!

2022. szept. 19. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
nahát, a fene se emlékszik mindre a 38 év alatt :D
2022. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
69%
Mikor az ember munkamániás, emellett törtető is, bár rengeteget áldoz a munkájára, de a legvégén találja magát a sornak, emellett a magánélet sem alakul fényesen, mert lehet az életben egynél több kiszemelt is, ha tetszel másoknak, nem feltétlen akar valaki kapcsolatot veled. Keresni kell a megfelelőt, mikor az ember mindig a legjobbat adta.
2022. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Kiszemeltem volt egy pár

De nem tudnám megmondani szám szerint

Talán 10 körül van akiket konkrétan kinéztem magamnak

De csak szexre akartam őket

Mindegyikkel az is volt, szóval "megkaptam " őket "csúnyán " fogalmazva

2 szerelmem volt

De őket nem néztem ki magamnak

Őket véletlenül ismertem meg és alakult ki a szerelem

29/N

2022. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
2+1: mindig "gondoskodtam" róla, hogy ellökjem magamtól, holott tetszett, és lett volna felőle is szimpátia, akár csak barátság szempontjából is.
2022. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nagyjából 5-6 ember volt aki tetszett, vagy szimpatikusnak találtam az évek során, szerelem pedig nulla. Annyira sosem kerültem közel egyik illetőhöz sem hogy ténylegesen bele is szeressek, nem lett egyikből se semmi:)

20/L

2022. szept. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nyolc-kilenc körül. Mindegyik ugyanúgy végződött. A legtöbbükkel egy darab szót nem váltottam.
2022. szept. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy volt/van, és lesz



17f

2022. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Kiszemeltem volt vagy ezer, komolyabb kapcsolatom kettő volt, abból is inkább az egyiket emelném ki, mert vele költöztem össze, de aztán szétmentünk. Volt egy laza kapcsolatom is, meg volt 1-2 kalandom/tényleg nem több/.

Szerelmem kettő volt, az egyik homoszexuális volt, szóval nem jött össze, a másik meg részben jött össze, de rövid időn belül dobott. Indokot nem kaptam. Rejtély mai napig.

2022. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Huh kiszemeltem nagyon sok volt már, viszont szerelmem csak egy, aminek épp a napokban lett vége, mert sajnos a másik fél semmit érzett irántam.


22/N

2022. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eddig egy komolyabb volt, és elutasított a srác (3-4 hónap "gondolkozás" után) de még mindig tetszik
2022. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!