Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves leszek lassan,de még...

28 éves leszek lassan,de még mindig egy gyereknek érzem magamat, nem vagyok abszolút férfias. Ez normális?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem bmeg, az a normális, hogyha 28 éves korodra már minimum msc diplomád van, 10 év munkatapasztalattal, saját házzal, 2 autóval, feleséggel, úton a harmadik gyerekkel.

Ugye, 15:40-es?

2022. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem egyik sem
2022. szept. 22. 15:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell, ez elég erősen szarkazmus volt az előbb. Munkád legyen és céljaid, amik felé haladsz.
2022. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utálok dolgozni, a felnőttlétre emlékeztet
2022. szept. 22. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Feleségem főnöke 30 évesen levarrt a csapat szeme láttára egy örömlányt, és vitte szobára.


Ha belátod, hogy még van hova fejlődnöd, az már az érettség jele, jó úton fogsz haladni. A fenti alakok viszont elég szánalmasak ezzel a pökhendi nyitottsággal, amivel nem tudom mit akart ő elérni más női kollégái előtt. Na ezek a nagy gyerekek!


Amúgy a feleségemet a hobbimnak köszönhetően ismertem meg egy tánctáborban. 5 évvel fiatalabb nálam. ITs vagyok, nem voltam már egyetemista, ő is IT-ben helyezkedett el végül. Családi hátterünk szinte azonos, mindkettőnknek volt saját lakása és bár van jogsink, mai napig felesleges pénzkidobásnak érezzük Pesten az autó fenntartását, inkább arra gyűjtünk, hogy kimenjünk külföldre és ott majd veszünk egy családi házat, ha stabilan elhelyezkedünk.


Igen, sokan irigykednek ránk, ebben biztos vagyok, de csak pàr igaz baràtunk van, a többiek véleménye nem számít. Mindig képes lehetsz többet kihozni magadból, de amid van, azt használd fel okosan. A feleségemmel hasonlítunk a legalapvetőbb dolgokban, de amiben kell, abban különbözünk, kiegészítve egymást. Igazi viharos vitánk sem volt soha 4 év alatt.


Még abban is egyetértünk, hogy ebben az országban nekünk nem lesz gyerekünk, csak ha màr gyökeret vertünk valahol külföldön. :)


Úgyhogy neked is azt javaslom, próbálj meg minél több építő jellegű kapcsolatot felépíteni, később pedig ezekből táplálkozva a munkahelyen és a magánéletben is sikeresebb leszel.


30/F

2022. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok, hát ezzel a hozzáállással, hogy dolgozni túl felnőttes 1: vagy troll vagy 2: valóban komoly gondjaid lehetnek!
2022. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Szüleid ha meghalnak, te is fogsz rögtön utánuk halni, mert az ilyen életképtelenek, mint te, nem tudnak egyedül boldogulni.


Csak szólok, ahhoz, hogy pénzed legyen, dolgozni kell. Ezt még a tizenévesek is tudják, akik diákmunkában dolgoznak, hogy pl. meg legyen a fesztiváljegyre a pénz.


Akkor keress olyan munkát, amit tudsz szeretni. Minden tőled függ csak. Akkor tanulj tovább.


De remélem még szűz is vagy, ugye és otthon laksz?

2022. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
#2 és #4 vagyok. Az "utálok dolgozni" kiszólásod után kérlek tekintsd semmisnek a válaszaim. :D
2022. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És attól felnőttebbnek érzed magad, hogy havonta megkérdezed?
2022. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!