Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak az ilyen...

Hogyan reagáljak az ilyen kijelentésekre az iskolában?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok. Úgy érzem, hogy nem olyanok a környezetemben lévő emberek, hogy ezekről tudjak valakivel beszélgetni (se a család, se az osztálytársak, barátok nem olyanok).

Viszont a tanárok meg egyes emberek részéről vannak beszólások.


Például jöttek fotósok, akik mutogatták a képeket. Bejött egy fotós, és mondta, hogy kedvenc helyeken is lőnek rólunk már fotót, akár természetben, akár étteremben, bárhol, ha az osztálynak van valamilyen kérése. Elkezdett erőltetetten poénkodni a fotós, hogy ki merre szokott sétálni a barátjával (lány osztály), majd megjegyezte, hogy "vagy a barátnőddel", és hozzátette hogy "semmi baj ha van, csak ne legyen kötelező". Hát miért lenne kötelező a melegség?


Meg a francia impresszionistáknál is szóba jött, hogy Verlaine az simán elmenne női névnek, ha nem lenne ott, hogy Paul, de a mai vilàgban már mindenki az, ami akar lenni, mert az eldldzsíbítí átvette a hatalmat mindenek felett.


Most nem tudom erre hogy kéne reagáljak. Ha röhögök, akkor a "társaimat" is kiröhögöm, akik velem egy cipőben járnak és magamat is. De ha meg full komoly vagyok, akkor meg az a baj.


2022. szept. 26. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Reakcion nem szokas gondolkozni, az magatol jon.
2022. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Most komolyan ezen vergődsz? Képes voltál kiírni erről egy nyomorult kérdést?

Gondolom a pasi csak a véleményét mondta el, hogy ő személy szerint nem szimpatizál ezzel a jelenséggel.

Minek ezen vergődni? Jaj tudom... az ilyenek miatt van ok vonulgatni igaz? Az "elnyomottakért"....

ehhh......

2022. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Miert kell ezt közhírré tenni??

Magánügy.

2022. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell fejelni őket.
2022. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy barom mindenki, aki ilyen kijelentéseket tesz. Nem tudom, hogy kellene reagálnod rájuk, talán legjobb az, ha nem mondasz semmit, csak egyszerűen sajnálod őket, amiért ilyen korlátoltak. Van olyan ismerősöd, barátod, aki hasonló helyzetben van? Sokat segíthet, ha egy-egy ilyen eset után el tudjátok panaszolni egymásnak, hogy mi történt. Sokáig kell még oda járnod? Iskolaváltás esetleg?
2022. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!