Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy megutaltam a...

Normális hogy megutaltam a nevemet?

Figyelt kérdés
Attilának hívnak és jó pár éve szekálás tárgya lett ez a név is. Előtte nem volt vele gond, mert nehezen beleköthető, a hunozást nyomatta pár ember, annyi. Aztán jött ez a Te vagy az Attila? dolog. Én nem értem mai napig, hogy miert olyan vicces, de 1-2 évig ok, legyen, már szerintem eltelt 5x annyi idő és bemutatkozás után, mindig van egy "viccesfiú" aki elsüti. Nem unjátok csesze meg? Mit reagáljak rá, mit vártok, szerinted nem hallottam már 5000x? Q_rva unalmas. Még ha szellemes, vicces lenne, de nem, elmondom neked hogy valszeg az összes Attila egy idő után amikor ezt századjára megkapja, magába azt gondolja, igen ki a ph_szom lennék, te büdös köcsög proli, hogy dögölnél meg, a kamumosoly mögött pedig a gondolataiban a torkodat vágja el, ennyire értékeljük a "humorotokat".

2022. szept. 28. 01:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attila vagyok es ezt meg eletemben nem hallottam. What?


NAGYON imadjak a kulfoldiek amugy, globalisan oriasi a coolság faktora, volt mar hogy félig a nevem miatt fektettem meg mongol, torok, stb csajokat. En szeretem.:D a becezeseit nem. Amire viszont utalsz még életemben nem volt pelda.

2022. szept. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert talán fiatalabb vagyok. Én amúgy a becézéseimet szeretem, de senki megse probalja igazából.
2022. szept. 28. 01:23
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is utáltam a nevem, meg is változtattam. Bár én nő vagyok.
2022. szept. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én szerettem, csak elcseszték, nevet változtatni meg hiába, én se gondoltam soha hogy az én nevembe érdemleg beletudnak kötni, aztán persze úgy nem is, de a maga módján mégis sikerült. Pedig mindenféle nevek szerepelnek mémekben, de ezt tartják nagyon viccesnek...
2022. szept. 28. 01:28
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom, mi ez a "Te vagy az Attila?" szöveg, de gondolom olyan degradáló lehet, mint a "Köszönjük Emese" - mennyi Emese nevű nő gyűlölheti azt a k.rva reklámot egyébként...


Nem tudom, hogy reagálnék a nevem miatti cikizésre. Szerintem lekezelő pillantásokkal, degradáló visszaszólásokkal, mint hogy "Igen, k.rva vicces vagy, kábé ötszázadszorra hallom ezt a poént."


Vagy csak simán megmondanám, hogy "Figyelj, iszonyat bunkóság a nevemen poénkodni. Nem tehetek arról, hogy így hívnak."

Vagy akár azt is mondanám, hogy "A legaljább, legundorítóbb dolog valakit a neve miatt cikizni, úgyhogy abbahagyhatod, vagy égetheted magad tovább, igazából mindegy."


Nem tudom, valahogy kerülj föléjük morálisan és alázd le őket azért, mert a nevedért baszogatnak. Mert ez egyébként egy suttyó pöcs dolog.

2022. szept. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Én sem tudom mire vélni azt amire célzol, még csak hírből sem hallottam efféle poént ezzel a névvel, pedig 40 elmúltam. Azt nem értem, egy felnőtt férfi hogy tud poén tárgyává lenni, ráadásul annyira, hogy ez miatt megutálja a saját nevét?! Szerintem te nem a neveddel, hanem magaddal nem vagy kibékülve.
2022. szept. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet én élek szar környéken, hogy más nem halotta. Én már olyan szinten unom, hogy legszivesebben bevernék egyet, pedig nem vagyok erőszakos ember finoman szólva se.
2022. szept. 28. 01:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ez az ami hiányzik, hogy beverd a képét annak aki frocliz a neved miatt. Ha ez megtörtént volna... de majd egyszer magyarázd el hogy hangzik ez a poén, mire kell figyelni :D mert mint írtam, sose hallottam, hogy egy Attilát ezzel bsztattak volna.
2022. szept. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem verhetem be kismillió ember képét, akárhova megyek ez vicc tárgya, másik a négylába van, asztal de nem székes dolog, olyan mint ha én minden egyes Ferinek elsütném a Feri aki a... szöveget, gondolom ők se hallották már eleget. De ott legalább van benne valami szellemes, szójáték, az Attilázásnál mi olyan vicces? Akármelyik név lehetne helyette...
2022. szept. 28. 01:45
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát, vannak bajok és nem biztos hogy a neved a legnagyobb.
2022. szept. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!