Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást nem emészt fel ez a...

Mást nem emészt fel ez a folytonos mókuskerék?

Figyelt kérdés

Hiába "építjük az országot" a politikusok lebontják, eladják szétszedik.


A fizetés szrt se ér, kevés is. Míg mások a semmiért havi 5-6 milliót kapnak, plusz szolgálati lakás stb.


Te, mi meg csak dolgozunk, dolgozol. Egyik nap mint a másik. Hazaérsz alig van időd valamire.


Hétvégén esetleg kint a kertben egy napozás, a youtubon egy film. Ha meg mondjuk belerondít a gyerek akkor vele ordítasz, vagy azzal aki éppen ott van és bele rondít.


Most komolyan: Más nem akar kiszakadni ebből a végeláthatatlan hülyeségből. Mert én nagyon.


Én a vallásba menekülök, meg lelkileg is nekem jót tesz szent szövegeket olvasgatni, elmélyülni bennük.


Persze vannak hangok akik azt mondják békélj meg ezzel az egésszel, fogadd el. De nekem nem megy!


Még ha álmaim munkáját is végezném minden nap egyforma lenne, minden nap a nyugdijig. Láttam utolsó munkanapos embereket: akkor is elbsztak valamit, kiabált velük a főnök stb. Pont olyan átlagos nap, mint mikor el fog jönni értünk a kaszás. Semmi sem fog történni. Minden ugyan úgy fog zakatolni.


Legalább míg itt vagyunk kényelmesen eltelhetne... De úgy látszik valóra válnak a régi próféciák.


Rudolf Steiner azt tanította, hogy mi vagyunk a 6-7. próbálkozás a bolygón, ennyiszer bukott el az emberiség.



#vallás #magány #világvége #élet #ember #foygasztóitársadalom
2022. szept. 29. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont így érzem, remekül összefoglaltad.
2022. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
már az ókori egyiptomban is emiatt sírtak:) sírj ahogy tudsz:)
2022. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, az életkedvem a béka segge alatt van
2022. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lesz... Minden nap csak az alvást várom. Legalább akkor kába vagyok. Én nem értem, valahogy nem erre számítottam. Egy nagy csalódás nekem ez az egész. :/


Mindenkinek ment a zöld pipa!

2022. szept. 29. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt érzem, tegnap még sírdogáltam is:(

A munkámmal úgy vagyok, hogy nem monoton, sőt pont a sok változás már az, ami teljesen felőröl. Végzettségem, felkészültségem megvan hozzá, nagyon ritkán hibázok, de ezzel együtt szívből utálom.

Az a rossz, hogy ameddig (viszonylagos) jólét volt itt Európában, biztonságra, ilyesmikre gondolok, addig is én mindig olyan depibe hajló voltam. Most meg aztán, 2020. év eleje óta minden napra jut valami, kezdődött a covid körüli cirkusszal, folytatódik a háborúval, de még azon belül lebontva is jut valami minden napra. Nálam az is a rossz, hogy "tudni akarom, mi történik körülöttem" jelszóra tablettel fekszem, tablettel ébredek, bújom a híreket. Okosabb persze nem leszek, még az a bolhányi életkedvem is elmegy, ami volt. (Most ez a földgázvezeték, de ha országon belül nézzük, akkor is mindig szarul vezették, mi mindig - a történelem során is, történelmi távlatban - mindig mindennek a szaros végét fogtuk/fogjuk meg).

Sokszor gondolok arra, jó lenne bealudni egy csomó gyógyszertől, végleg:(

2022. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugyan így vagyok én is! Állandóan a híreket bújom. De kezdek leszokni rólla, mert depresszióm kezdett kiújulni.
2022. szept. 30. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem és szeretnék ehelyett egy fenntarthatóbb jövőt építeni, elvonulva ettől a fertő civilizációtól.
2022. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom; ugyanezt érzem én is. Főleg, amit #5 is írt. Próbálok pár lépés távot hagyni a politika, hírek és magam közt, de nem megy. Nem is szeretnék teljesen vakon lenni ilyen téren, illetve rendre belebotlok ilyen témákba. Sajnos depresszió nálam is kezd ezek hatására kiújulni..

Kitartást kívánok mindenkinek és remélem a jövő hét jó híreket hoz majd!🥺

2022. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagy mostanság?
2023. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem jól, egyre nyomaszt ez az egész!
2023. febr. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!