Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kerülhetnék ki a mókusker...

Hogy kerülhetnék ki a mókuskerékből?Hogyan mehetnék el Budapestről pár napra legalább?

Figyelt kérdés
Nem csak a világból,de még az országból se láttam semmit.Nem tudom itthagyni Budapestet.Itt a munkahelyem,itt vannak a szüleim, testvéreim, barátnőm nem itt van.Meg vidéken sincs.Ahogy barátaim se.Sok link férfival és nővel találkoztam már azért nincs.De nem is ez a gondom,hanem hogy Budapestről ki sem teszem a lábam.

2021. dec. 16. 22:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Munkanapon, hétvégén,ünnepnapon,szabadság alatt is mindig Budapesten vagyok.Régen randiztam egy lánnyal akit a neten ismertem meg,ő is budapesti volt.A budapesti állatkertet néztük meg,utána elmentünk egy budapesti moziba.
2021. dec. 16. 22:37
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Megértelek én sokszor voltam Budapesten pedig falusi vagyok, mert a testvéreim ott laktak, ők imádták, de nekem rohadtul nem jött be...túl sok az ember, közönyösek, szar a közlekedés stb. Viszont sok előnye is van..gondolom nem egy faluban akarsz élni ez után.


Amúgy van kocsid? Oda mész meg akkor amikor akarsz. Ha nincs vannak buszok, bármikor kicsit el lehet onnan is jönni.

2021. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2 tudom csak legtöbbször éjszakás vagyok,fölkelek délután és már nincs kedvem messzebbre menni.Legfeljebb a szomszédos kerületbe.
2021. dec. 16. 22:44
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
De akkor mi miben tudunk segíteni? Ha el akarsz menni a városból, ülj fel a vonatra vagy be a kocsiba, és menj. Ha nincs kedved, akkor maradj. Innen kezdve nem tudom, mi a kérdés.
2021. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég fura. Hétvégén vagy szabadnapod alatt menj el mindig más városba vagy irány Ferihegy és onnan egy repcsi. Még egyedül is tök jó buli az utazás.
2021. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szoktam vonatozni de csak Budapesten belül.Nyugatitól elmegyek Kőbánya Kispestig.Ez nekem a vonatozás.Kocsim nincs.
2021. dec. 16. 22:50
 7/15 A kérdező kommentje:
Még álmodni is mindig Budapesttel álmodok.A Lánchíd,a Hősök tere, Nyugati pályaudvar,Blaha,ezek előjönnek álmomban is.
2021. dec. 16. 22:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A szabadság alatt miért nem mész el máshova?( Pesten élsz, már repülővel is extrém olcsón lehet menni bárhova) Vagy az ünnepnapokon is elmehetsz vonattal is szinte bárhova, Bécs sincs sokkal messzebb mintha leutaznál mondjuk Szolnokra. Ne várj arra hogy legyen hozzá partnered, menj egyedül és élvezd az új helyeket.Azért meg mert a szüleid ott vannak, és akkor mi van? ha elmész mondjuk egy hét szabadságra valahova, amikor visszaérsz ők még mindig ott lesznek. Én félévente látom csak őket, mert külföldön dolgozom.Ez az élet.
2021. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A Nyugatiból megy vonat a Dunakanyarba. Mondjuk egy vasárnap elmész Vácra.

Délelötti vonattal, 40 perc alatt ott vagy. Elsétálsz a Fötérre, beülsz egy sütire, kávéra egy cukrászdába, lemész a Duna partra, végigmész a sétányon, beülsz ebédelni a Halászkertbe, majd délután hazavonatozol Budapestre.

Legközelebb ugyanezt csinálod, csak viszel biciklit is. Remek bicikliút van végig a Duna mentén. Elbiciklizel Vácról Kismarosra. 12 km. Ott megebédelsz a Patak Vendéglöbe, majd Kismarosról biciklistöl hazavonatozol.

És így tovább...

2021. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyszer meg fogom csinálni hogy beállítom az ébresztőt szabadnapomon is fél ötre,fölkelek és elindulok valahová amíg reggel van.Az a baj,a szabadnapokon délig alszom, délután már nincs kedvem messzire menni.
2021. dec. 16. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!