Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azoknak a nőknek,akiket nem...

Azoknak a nőknek,akiket nem érdekli hogy van e pénze a férfinak,csak legyen normális,könnyű megfelelni ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vannak nők,akik azt mondják,nem érdekli mennyit keres a férfi,mennyi pénze van,legyen normális.Az,hogy azt mondja,nem érdekli hogy a férfi szegény,rendben van.De még mindig ott van az is,hogy normálisnak kell lenni.És ha valaki nem tud megfelelni annak sem,hogy normális legyen,mert mondjuk megviselte az élet?Megviselte az állandó mókuskerék,az állandó szegénység,az állandó magány?Ki vagyunk segítve azzal,ha egy nő azt mondja,nem érdekli a pénzünk,csak legyünk normálisak?

2020. dec. 21. 02:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%

A férfinak legyen egzisztenciája, munkahelye, tartsa el önmagát.

Ez a minimum.

2020. dec. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Az,hogy azt kéri tőlem a nő,hogy legyek normális,azzal nem kér nehezet?Azt könnyebb elérnem,mint hogy sok pénzem legyen?
2020. dec. 21. 02:53
 3/34 A kérdező kommentje:
#1 tapasztalatból mondom hogy az nem elég.Legalábbis azoknál a nőknél,akiket én ismerek.És nem az a gondjuk velem,hogy nincs pénzem,hanem a személyiség em.
2020. dec. 21. 02:56
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy normális és nincs pénzed, akkor egyszerűen keress egy nem normális, csóró nőt. Ez így igazságos!
2020. dec. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek mást jelent a "normális", minden párkapcsolat más és más.
2020. dec. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Mit tekintünk normálisnak? Csak mert ez egy olyan tág fogalom, hogy körülbelül minden belefér. Ha engem kérdezel, nem is lehet senkire azt mondani, hogy "ő" normális, a másik meg nem. Egy olyan ember aki alkoholista szülőktől származik és az egész gyerekkora meg volt mérgezve, neki az lesz a normális és a jó, ha talál egy olyan embert aki soha nem iszik. Ha valaki rendszeresen sportol akkor neki az lesz a normális ha talál olyat aki szintén rendszeresen sportol. Ha valaki nem dohányzik számára az a normális ember aki szintén nem dohányzik. Ha valaki dolgos és tevékeny, neki az a normális ha talál egy szintén ilyen embert hiszen aki kicsit lazább, lustább, az ő szemében az nem normális. Hogy mi a normális másnak, az a szocializáció függvénye. Hogy honnan jöttél, miket éltél át, miken mentél keresztül. Egy introvertált ember sosem lesz normális egy extrovertált szemében és fordítva sem. Egyébként az a baj, hogy az emberek ebben a nők/pénz témában csak 2 végletet ismernek. Az egyik hogy tele vagyok és tulajdonképpen bármit megvehetek és nem okoz problémát, míg a másik hogy semmim nincs a lyukas zoknimon kívül. Amikor egy nő azt mondja, hogy nem érdekli a férfi pénze, akkor az azt jelenti, hogy nem azért van/lenne veled mert bármikor vehetsz neki egy órát/ékszert/telefont/autót/házat/ruhát/cipőt akármit. Tehát nem anyagi megfontolásból van veled és nincs igénye arra, hogy eltartsák. Ettől függetlenül, minden nőnek alap dolog, hogy egy férfi dolgozzon, keressen pénzt, és alapvető igényeket ki tudjon elégíteni. Alapvető igény az, hogy tartsa el saját magát például. De szerintem ez teljesen rendben van. Ez tényleg egy alapvető dolog. De mint írtam, ez a "normális" dolog ez egy megfoghatatlan jelenség így, mivel nem írtál konkrétumot nem is lehet érdemben válaszolni erre a kérdésre.
2020. dec. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem érdekel a pénz, de a helyesírás azért eléggé minimum...
2020. dec. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#6 szerintem arra gondolnak a nők normális alatt hogy tudjon a férfi kommunikálni,legyen éles eszű,vicces,de tudjon komoly is lenni,legyen talpraesett,legyenek barátai,haverjai,cimborái.És ne legyen 30 évesen még tapasztalatlan,legyenek exbarátnői legalább 2-3.
2020. dec. 21. 04:42
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Lehet én vagyok hülye, de azt remélni hogy a másiknak olyan alacsonyak az igényei, hogy már-már a föld alatt vannak nem egy fantasztikus stratégia, amikor egy életreszóló társat keresel.


Én még olyan baráti kapcsolatot sem akarnék, ahol a másiknak egyáltalán nem lenne fontos hogy ki vagyok, vagy mit akarok, csak annyi, hogy létezzek, és ne legyen túl elviselhetetlen körülöttem lenni.


Amúgy nem ego-gyilkos ez a hozzáállás? Hogy a nőnek csak annyi kritériumának szabad lennie, hogy a férfi lehetőleg ne legyen egy elviselhetetlen, szar ember?


Ez alapján a kérdés alapján sztem neked annyira padlón van jelenleg az életed, hogy nem kell, hogy még egy nőt is bele akarj rángatni.

Találd meg, hogy mitől lenne élhetőbb az életed, az ismerkedés pedig jöhet utána. Amint kilábalsz a gödörből, még te sem fogod érteni, hogy miért vetted magadra, hogy a nőknek "normális férfi" kell.

2020. dec. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ja és legyen kreatív,legyenek saját gondolatai,ötletei,tervei.Az ápoltság meg alap nekik.Meg az igényesség.Ne vegyél föl lyukas zoknit,ne járj kinyúlt pólókban,pulcsikban,ne az 5 éves kopott télikabátban járj,tehát vannak azért elvárások,de a normális kinézetet szerencsére meg lehet oldani havi pár ezerből,a személyiség a kemény dió.
2020. dec. 21. 04:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!