Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rajonganak a nők a...

Miért rajonganak a nők a sorozatgyilkosokért?

Figyelt kérdés

Nyilván nem csak nők, de túlnyomórészt ők csinálják ezt.


Sok sorozatgyilkosról néztem már dokumentumfilmet, olvastam könyveket és rengetegen kaptak rajongói leveleket, képeket a börtönben, főként nőktől (Bundy, Ramirez, Dahmer pl).


Ti mit gondoltok mi ennek az oka hogy annak ellenére hogy tudják, miket tettek, rajongnak értük, szeretik őket?


És most itt értelmes válaszokat várnék nem pedig azt hogy “mert beteg az összes”.



#rajongás #Dahmer #Bundy #Sorozatgyilkosn
2022. okt. 2. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én eddig úgy vettem észre nőként hogy a férfiak rajonganak inkább.

Biztos jól érzed, hogy rajonganak és szeretik őket?

Én kizárólag azért találom lebilincselően érdekesnek némelyiket, mert rendkívül érdekel a tettük mögötti pszichológia. Semmi több, szeretni nem szeretem őket :D NAGYON NEM!! A patológiás vonásaikkal kapcsolatos elemzéseket szeretem csak.

2022. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam valami cikket arról, hogy milyen nők rajonganak értük, és nagyrészt olyanok, akik maguk is mentális problémákkal küzdöttek, esetleg bántalmazták őket gyerekkorukban, vagy nagyon magányosak voltak, és ezért empátiát éreztek a gyilkosok iránt. Ugye "ha valaki megtanitotta volna őket arra, hogy milyen a szeretet akkor sosem követtek volna el ilyen bűnöket" vagy valami ilyesmi. Mert ugye rengeteg sorozatgyilkos volt társadalmi számkivetett, vagy épp gyermekkorában bántalmazott.


De férfi oldalról is lenne szerintem rajongás a női gyilkosokért, csak épp egyrészt messze nincs annyi női gyilkos, másrészt meg az ilyenek általában nem néznek ki elég jól.

Yuka Takaoka kb az egyetlen olyan női gyilkos aki szép és fiatal, és nemzetközileg ismertté vált; egy csomó férfi posztolt arról, hogy mennyire magának akarja, teleposztolták a 4chant róla készült rajzokkal, stb.

2022. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rajonganak, ne általánosíts.
2022. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam hogy az összes nő

De sokról tudok akik igen.

2022. okt. 4. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem úgy kellett volna kérdezni, hogy miért rajonganak "a nők", hanem úgy, hogy "bizonyos nők". Én sokról tudok, aki egyáltalán nem rajong a sorozatgyilkosokért. Akkor most az én tapasztalásom a tiéddel ellentétes.
2022. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a fentebb szólókkal,nem a nők privilégiuma ez,hanem inkább

a hasonló mentálisan beteg pasiké.

Lehetnek nők is,de ahogy több a férfi sorozatgyilkos is,úgy a rajongóik

is inkább férfiakból tevődik össze.

És kétfelé kell szedni őket is,mart vannak akik csak a hírnevükben

akarnak fürödni, és vannak akik a módszereiket istenítik.

2022. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Borderline személyiségzavarban és egyéb finomságokban szenvedek, szerintetek?
2022. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!