Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti azokról a sorozatgyilkosokr...

Ti azokról a sorozatgyilkosokról mit gondoltok akik soha nem buktak le?

Figyelt kérdés

Az Egyesült Államokban több ilyen gyilkosság is volt, amely végül megoldatlanul lezárult. Az egyik leghíresebb a "fekete dália" névre keresztelt gyilkosság volt amely egy szakképzett sebész nevéhez volt köthető. Emellett hatalmas művészlélek volt. A szürrealizmust követte és ember áldozatokon "művészkedett". Ráadásul a holttesteket mindig úgy helyezte el, hogy azt bárki észrevegye.

Na most őszinte leszek, utálom a gyilkosokat, meg is vetem őket, főleg azokat akik max 1 hónap alatt lebuknak. Az olyanok megérdemlik a sorsukat. Pedig azok még el is rejtik a holttestet meg a bizonyítékokat. De szememben az ilyen hatalmas lángelmék, mint a fekete dália gyilkosa hatalmas tiszteletet érdemel. Ilyen vérbeli szinten gyilkolni, művészkedni és ráadásul mindezt élvezni hatalmas hidegvér és ügyesség kell. Főleg a tudattal, hogy egész Amerika őt keresi.


Ne értsetek félre, ettől még nincsenek elmebeteg, pszichopata hajlamaim, de az én szememben egy ilyen ember egy valóságos lángelme, akárcsak Newton vagy Einstein.



2020. máj. 5. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha ismerned a sztorit akkor tudhatnad,h befolyasos volt.Segítették,h megussza.Ha egyaltalan o volt a gyilkos.

Langelme vagy sem remélem a pokolban van annak a nőnek a gyilkosa.

2020. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Én is ezt akartam írni. Nagyon okosak, lángelme kategória. A pszichopaták nagy része amúgy is okos, jól tudnak elérni bármi (vagy mindent :D) amit akarnak. Tisztelem őket, ami nem jelenti azt hogy szeretem is.


De pl Hitler, Sztálin, meg BÁRKI aki "húdegonosz rohadjon meg", nagyon okos, tehetséges volt, jól mozgatta a szálakat - akkor is, ha sortüzek ezrei, propaganda, halálátáborok, meg mit tudom én mik vitték őket a társadalom csúcsára.


Így látom. Vonzanak az ilyenek, bele akarok látni a fejükbe. A tudás tiszteletre méltó dolog, anélkül ma is "nyüves majmok" lennénk.

2020. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha művészkedni akar, fessen egy képet.
2020. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
"Tisztelem őket, ami nem jelenti azt hogy szeretem is." ezt figyelembe véve is jólesett valaki(k)nek lepontozn engem? Nem értem mi a baj egy kereken megfogalmazott véleménnyel.
2020. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

"De pl Hitler, Sztálin, meg BÁRKI aki "húdegonosz rohadjon meg", nagyon okos, tehetséges volt, jól mozgatta a szálakat - akkor is, ha sortüzek ezrei, propaganda, halálátáborok, meg mit tudom én mik vitték őket a társadalom csúcsára."


Csak elborította az elméjüket a hatalom, ahogy kb. az összes diktátorral történt.

2020. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Szoktam nézni sorozatgyilkosokról filmeket, de sose az jut eszembe, hogy lánegelmék lennének, hanem beteg emberek.

Sok sorozatgyilkost azért nem tudtak elfogni mert a DNS technologia nem létezett, se kamerák, se stb. Jóval könnyebb volt gyilkolni és ész se kellett hozzá.

2020. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Elborította az agyukat, rendben, ezt aláírom. De el is kellett jutni valahogy odáig. Persze buktató mindenben van,a hogy az én mondandómban is. Aláásható, amit meg is tettél, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem!
2020. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Kívánom a legrosszabbakat nekik, és mindenkinek aki lát bármi pozitívat bennük.
2020. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Régebben ezt sokkal könnyebb volt kivitelezni.

Nem feltétlenül lángelmék. Számos bérgyilkosról sem tudják hogy létezik, valószínüleg jóval termékenyebbek mint a sorozatgyilkosok.

Azok inkább a groteszk, könnyen felismerhető módszereikről voltak híresek. Ha valaki erre szánja az életét, könnyen megvalósítható egy bizonyos iq felett. persze ha kellően elszánt és beteg az ember ezekhez a dolgokhoz ...

Pont ez volna a lényeg. Az ilyeneknek még a nyomait is eltüntetni a világból. Semmi hír róluk, nemhogy filmek és cikkek tömege ...

Akkor talán egy részük számára értelmét vesztené az ölés ..

2020. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Engem nem tudnának megölni. Én vagyok a legjobb.
2020. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!