Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van igazán kínos sztoritok?

Van igazán kínos sztoritok?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amitol nem szakadni kezdek a röhögéstol, mert eddig ilyeneket találtam, hanem valami amitol igazán szekunder

szégyenérzetem lesz.

Mert velem ma nagyon kínos dolog történt és nem tudom túltenni magam rajta és úgy érzem soha nem is fogom.

Ez valami olyasmi ami öt év múlva csak úgy bevillan elalvás elott és újra átélem, mint mikor megtörtént. X’D

És most azt várom, hogy a tieteket olvasva jobb lesz.



2022. okt. 4. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Te se írtad le!
2022. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Elsőéves voltam, egy másik városban kezdtem a középiskolát. Nagyon gyenge tájékozódási képességekkel rendelkeztem. Az odajutás még ment, visszafelé pedig annál a buszmegállótól vártam hiába 2 és fél órán át a buszomra, ahol helyijáratok állnak csak meg, holott értelemszerűen távolsági busszal kozlekedtem. Úgy jutottam haza, hogy két 12-es lány vilagositott fel, hogy távolsági busszal utazok és az nem ott áll meg. Mindez 15 évesen történt meg velem.
2022. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Félrenyeltem a kávét a munkahelyemen, és persze pont ültek mellettem, én meg ott küzdöttem, levegot nyeltem, aminek elég öklendezos hangja volt és hangos is. 😖

Persze soha nem nyeltem még így félre, általában pár köhögéssel lerendezem.

De pont most amikor mások is voltak, ilyen hülye hangokat adok ki magamból.

2022. okt. 4. 22:46
 4/16 A kérdező kommentje:

Amúgy gáz vagy sem 15 évesen én se tudtam tömegközlekedni.

Mindig bepánikoltam, hogy nem találom meg a buszmegállót meg ilyenek.

2022. okt. 4. 22:51
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem alig van kínosabb annál amikor egy fiatal srác polírozza a bohócot és rányitják az ajtót, nálam ez volt régen!😀
2022. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

#4

Megnyugtato hogy nem csak én vagyok ezzel igy:D

2022. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem velem, de anyuval.

Otthon volt egy doboz bonbon, mi ugyse szeretjuk ezert elvitte a melohelyre, azt kinalgatta a tobbieket. Igenám de nem neztuk hogy 5 eve lejart, es mar kukacos is volt :D egy no az asztalra kopte ki es szedte ki a szajabol a kukacot:D olyat karomkodott:D

Anya nyagyon szegyelte magat, de en rendesen visitva rohogtem mikor ezt meselte:D:D

2022. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kismotor kreszvizsgán voltam, a többiek mind rendes B-n



Mindenkit behívtak.

A monitorok egy ilyen szekrényben voltak (mint a konyhaszekrény)

Mondták hogy nyissuk ki, majd el is lehetett kezdeni a vizsgát az érintőképernyőn.


Olyan csend volt a teremben hogy egy gombostű hangját is hallani lehetett volna


Mivel én kismotoron voltam, én végeztem a leghamarabb. Láttam hogy sikerült így örömömben gyorsan megfordultam a forgószékkel hogy jelezzem a vizsgafelügyelőnek hogy végeztem...


Na igen.. Csak épp a szék háttámlája úgy becsapta a szekrény jobb ajtaját hogy azt hittem leszakadt.. gyorsan visszafordultam hogy mi van, láttam hogy nincs gáz úgyhogy megint hátrafordultam a székkel csak épp most a másik irányba, így a szekrény másik ajtaját is becsaptam... xD


Ekkor a vizsgafelügyelő: "Nem kéne összetörni a berendezést!!"


Felálltam, elvettem a papírt, hátra sem mertem nézni úgy húztam onnan a belem..


A b-s jogsisok kb a kérdéssor felénél járhattak mikor ezt a jelenetet levágtam.... 😅😅😅

2022. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké, már megérte félrenyelni azt a kávét, nagyon nevetek. 😂
2022. okt. 4. 23:37
 10/16 Darius- ***** válasza:
100%
Nekem a csuszos , jeges jardakkal volt tobb ilyen
2022. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!