Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van igazán kínos sztoritok?

Van igazán kínos sztoritok?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amitol nem szakadni kezdek a röhögéstol, mert eddig ilyeneket találtam, hanem valami amitol igazán szekunder

szégyenérzetem lesz.

Mert velem ma nagyon kínos dolog történt és nem tudom túltenni magam rajta és úgy érzem soha nem is fogom.

Ez valami olyasmi ami öt év múlva csak úgy bevillan elalvás elott és újra átélem, mint mikor megtörtént. X’D

És most azt várom, hogy a tieteket olvasva jobb lesz.



2022. okt. 4. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Anno általánosban jártunk úszni a sulival, mindig izgultam előtte mert akkor még nem szerettem, meg az oktató se volt jó, így sokszor volt hogy kissé ficánkolt a gyomrom. Egyszer aztán rám jött a nagydolog mikor megérkeztünk, így amíg az osztálytársaim elkezdtek öltözni gyorsan elslisszoltam és tettem amit kell. Igen ám, de pont olyan nehezen lehúzható vécé volt, amit hiába tekersz koppig, ha elég nagyot alkottál akkor nem viszi le (nagyanyámnál is olyan van, utálom), így hiába próbáltam lehúzni nem ment. Eszembe jutott hogy nem fogok tudni átöltözni, így mit volt tenni, miután gyorsan rendbe szedtem magam otthagytam (ne ítélkezzetek, 8 éves ha voltam). Még sikerült éppen átöltözöm, na igen ám, de ezek szerint ellenőrizték utánunk az öltözőt, mert alig mentünk ki libasorban a medence mellé hogy elkezdjük az úszást az oktatóval, a másik oktató, egy idegbeteg nőszemély, ordítva jött ki hogy a fiúk menjenek oda és jelentkezzen hogy ki volt az aki úgy hagyta a vécét. Én persze magamban megsemmisültem és vártam hogy felnyomnak, de a fura hogy vagy nem vette észre senki hogy eltűntem pár percre, vagy nem tudták hova mentem, vagy pedig a bajtársiasság miatt nem köptek be, mindenesetre senki se mondta hogy én voltam, de persze nem is vállalta fel senki (miért is tette volna). Én se. Az oktató meg ott ordított hogy mi vagyunk az első csoport reggel, más nem lehetett, csak közülünk valaki, és hogy nagyon megjárjuk ha nem vallja be aki csinálta. Hát nem vallottam be. :D Utána abbamaradt a jelenet, és ment rendesen az úszás, de borzasztó élmény volt úgy egészében. :D
2022. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11

Hasonló volt velem is.

Alsós voltam és a tornaterem külön épületben volt.

Elmentem wc-re és hát egy csepp pisi ott volt a wc deszkán, viszont nem volt wc papír meg úgy semmi amivel letörölhettem volna.

Emlékszem, hogy azon is elgondolkodtam, hogy a kezemmel törlöm le, de inkább úgy döntöttem, hogy az undorító lenne, így hát ott hagytam. XD

Elkezdodött a tesi óra, épp sorakoztunk, mire felkérdezik a lányokat, hogy ki hagyta azt úgy és az idegbeteg tornatermes bácsi kezében ott a zsepi, és mondták, hogy jelentkezzen az aki azt úgy hagyta.

Amúgy becsületes gyerek voltam, de én se vallottam be, mert elég megalázó volt a szitu.

Nem is értem, hogy gondolták, de mikor a tanárom mondta, hogy szégyellje magát aki tette, az elég szarul esett.

2022. okt. 5. 00:26
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2022. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek vannak kínos sztorijai.
2022. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Van, ide süss.


Volt egy srác aki fiatalabb nálam, eddig 2x volt szex. Semmi komolyat nem akartam én se és ő sem. Én fent élek nagyvárosban, és akkor találkoztunk eddig mikor haza mentem falura hétvégére de egyik nap Jött tőle egy ötlet hogy fel jon hozzám találkozni városra. El is jött, én hívtam meg vacsizni mikor felert, én vettem valami kva drága piát is hogy legyen meg a hangulat. Jó is volt az elején minden, szexeltunk olyan 25 percet majd el aludt...el se ment ő se és én sem, csak meg álltunk valamiért kicsit feküdtünk egyhelyben majd kb 30 másodperc után elkezdett horkolni. Én egész éjjel nem aludtam tőle annyira horkolt. Annyit bokdostem hogy egyszer csak fel ébredt és akkor megint el kezdtünk szexelni. A végén jött tőle az ötlet hogy ő belém élvez és vesz nekem esemény utánit. Kijelentettem hogy nem, de a végén csak meg tette. Utána reggeliztunk egyet, majd megint szex volt és ismét belém élvezett pedig előtte össze is vesztünk rajta hogy minek csinálta. Ezek után amíg volt busza egész nap aludt én pedig le se tudtam feküdni mert elfoglalta az alapból kicsi agyamat. Nagyon fáradt voltam már nem aludtam tőle egész éjjel és most ismét csak aludt. Miután fel ébredt mondtam hogy kéne indulni a buszhoz és hát nyilván "elfelejtett" esemény utánit venni. Magyarul feljott hozzám, meg dugott úgy ahogy neki jó volt, belem élvezett 2x és tette a hülyét s ott hagyott oldjam meg ha akarom.. Ráadásul költöttem rá egy csomót, kaja pia nem volt olcsó plussz a tabit is én kellett megvegyem ha nem akartam egyedül a szarban maradni. Hozzá teszem most mondtam fel a munkában és egyelőre nem találtam mást szóval nem kellett volna dobáljam ki a pénzt. Rá egy napra írt hogy vettem e be tablettat.


Ettől kinosabb és szegyenteljesebb dolog biztos nem történt meg veled szóval remélem megnyugtat.

2022. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Még kisiskolás voltam, suliban mosdóba mentem. Becsuktam magam mögött az ajtót és leesett a kulcs. Hatalmas pánik lett úrrá rajtam, ütögettem az ajtót, zajongtam hogy magamra hívjam a figyelmet és segítsen valaki. Még azzal is megprobalkoztam hogy kimaászok az ajtó alatt a wc-ből de túl szűk volt a hely, ráadásul majdnem beragadt a fejem. Ebben az állapotban látott meg egy osztalytarsam és közölte mindjárt jön a segítség. Ekkor már nagyon türelmetlen voltam kiabáltam segítségért de már jött a kémia tanár és kiszabaditott.
2022. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!