Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt mondta a fonok, menjek...

Azt mondta a fonok, menjek eros sminkben es kivagott felsoben probanapra, ugye nem en vagyok a tul szent ember, amiert nem akarok elmenni?

Figyelt kérdés

Pultos munkarol van szo egy pizzeriaban, interjun azt mondta hogy szepen oltozzek fel, erosen kivagott felso es eros smink..

Amikor ezt meghallottam mar tudtam hogy en biztos hogy nem megyek oda probanapozni.

Miert kene nekem erosen kivagott felsoben mennem es erosen sminkkelve egy munkahelyre?

Miert hivja fel erre a figyelmem? Nem svajcba keszulok prostitualtnak..

Ugye nem vagyok tul szent , amiert nem tetszik nekem ez az egesz?

Te elmennel ha ilyet mondana neked a leendo fonokod?


2022. okt. 5. 17:54
A kérdező szavazást indított:
Jogos hogy nem akarok menni ezek utan
Semmi nagy dolog nincs abban amit ker
35 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

23 eves vagyok, a fonok kb 50-60

Ez volt kifejezetten a kerese amit leirtam, ezt elefelejtettem oda irni, hogy nem csak szova tette hanem ez volt a kerese

2022. okt. 5. 17:55
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Hát kérem, egy pultos az olyan munkakör, ahol számít a külső. Ha ez neked nem fér bele, keress másik helyet.
2022. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Te nem vagy normalis :d

De ha neked tetszik hogy egy bodelyhazba menj mindennap, akkor megadom a szamukat


Tudom hogy szamit a kulso, de ez nekem nem fer bele hogy ilyeneket mond nekem egy 60 eves ember, es az a stilus sem amit o ker.

2022. okt. 5. 17:58
 4/17 A kérdező kommentje:

Eddig akarhany helyen dolgoztak, mindenhol azt kertek hogy kenyelmesen menjek..

En ezt az egeszet felhaboritonak tartom

2022. okt. 5. 17:59
 5/17 A kérdező kommentje:
Dolgoztam*
2022. okt. 5. 17:59
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem holt mindegy, hány éves a főnök? Te nem vagy normális, hogy ez foglalkoztat. Elég egyértelmű az elvárás, ha nem teszik, keresel más helyet, minek ezen ennyit hisztizni. Majd lesz más, aki sminkel stb. Van, ahol le is kell feküdnöd a főnökkel, ez a nagy semmi.
2022. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Itt azért sokat számít az is, hogy hova...

Nagyon más megjelenés szükséges egy falusi pizzériába, egy balatonparti menő pizzériába valami nagyon túristás helyre, a budapesti éjszakába, vagy egy trópusi turistaparadicsomba...


Nyílván egy falusi pizzéria örüljön ha talál embert, de trópusi pizzériában már jártam olyanban ahol a felszolgálók kötelezően bikiniben tangában voltak.

2022. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Egy kis pizzéria, semmi extra.

Falusi hangulatu kis szar, egy elhagyatott helyen

2022. okt. 5. 18:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti hotelbe voltam egy napot. Mert munka letelte után kozoltek h kene sminkelni. Na szevasztok. Ennyi volt.
2022. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, lehet a fõnöködnek más tervei vannak veled, ugyhogy ne is menj, nem vagy butus liba.
2022. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!