Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30-as szingli nők, titeket...

30-as szingli nők, titeket zavar, hogy még nem alapítottatok családot?

Figyelt kérdés
Jövőre töltöm be a 30-át, jelenleg nincs párkapcsolatom (közel 1 éve ért véget egy 6 éves kapcsolat). Mostanában foglalkoztat a gyerekvállalás gondolata, hogy már el tudnám magam képzelni anyaként. Nem zavar annyira (nem bánkódom rajta napi szinten), hogy ez még nem jött össze, de pl. sok volt osztálytársamnak már van gyerekük és úgy érzem, hogy le fogok erről csúszni, mert már így is sürget az idő :D ti hogy élitek ezt meg?
2022. febr. 18. 19:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Még van néhány évem a harmincig. Engem inkább az bánt néha, hogy még nem találtam olyan társat, akivel érdemes lenne családban gondolkodni. Nem szülök csak úgy bárkinek. Szeretném, ha az a gyerek tényleg egy harmonikus, szeretetteljes családban nőne fel. Ha ehhez nem találok megfelelő férfit, akkor inkább nem is vállalok gyereket.


Egyébként nekem is sok ismerősöm babázik már, de én egyenlőre nem érzem, hogy sűrgetne az idő. :D

2022. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarok gyereket, szóval ez nem érint. De kezdek egyre jobban beletörődni, hogy párom/férjem sem lesz, ez azért kicsit rossz.
2022. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
99%
34 éves leszek nyáron. Sok párkapcsolatom volt, egyikben sem éreztem jól magam. Sosem tudtam 100%-ban megbízni egy férfiban, és mindig rászolgáltak erre. Sokan átvertek, megcsaltak, lelkembe tapostak. Nincs bizalom. Gyereket meg úgysem akarok, szóval nekem így tökéletes ahogy van.
2022. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Se gyereket nem akarok, se komoly kapcsolatot. Van valakim, de csak lazán vesszük a dolgokat.

30nő

2022. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel mondjuk totál egyetértek, hogy csak azért nem lennék valakivel vagy szülnék gyereket, mert “kell”, miközben nem is érezném magam igazán jól vele
2022. febr. 18. 19:45
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Az itteni nők élni alig akarnak, nemhogy gyereket
2022. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

2 honapja leptem ki a harmincas korosztalybol, szoval en lecsusztam erről.. Nem jo erzes..

Kerdező vhogy probalj meg ne igy jarni. Raadasul a harmincas evek nagyon durvan gyorsan mentek, gyorsabban, mint a huszas evek :/

2022. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
El nem tudom képzelni, miért kellene másokhoz hasonlítani magam. Igaz, hogy sosem akartam gyereket, de ha mondjuk akarnék, akkor tényleg irigyelni kellene azt a volt osztálytársamat, aki legelsőnek szült az osztályból, a pasija meg pár hónap múlva le is tiplizett és azóta is egyedül neveli a gyerekét, aki - ha belegondolok - lassan már felnőtt? Hú, de irigylésre méltó. Szóval én 30 évesen pont leszartam, hogy ki mit csinál és mije van. Lehet jajgatni, hogy kéne gyerek, férj, ha komolyan fáj a hiánya, de ne azért jajgass már könyörgöm, mert Mancikának már van és neked még nincs.
2022. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

"Az itteni nők élni alig akarnak, nemhogy gyereket"

Mert akinek gyereke van, az aztán annyira él..

Az összes mondás arról szól, hogy "addig élsz, amíg nincs gyereked".

és igaz is...

2022. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Engem 31 éves férfiként is zavar, hogy nincs családom...
2022. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!