Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnál a 20 évvel...

Mit tanácsolnál a 20 évvel idősebb önmagadnak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ugyanis nem tudom, mit fogok elkovetni. Inkabb a 20 evvel fiatalabbat kellene figyelmeztetni, mit ne csinaljon a jovoben.
2022. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
#1-vel értek egyet. A jövőbeli énemet nem tudom mire figyelmeztetni maximum az életem alakítom úgy hogy 20 évvel később jobb legyen esetleg. Ha 20 évvel fiatalabb önmagamnak kellene tanácsot adni akkor kapásból egy A4-es papírt tele tudnék írni hogy mikor mit csináljon másképp és ne úgy ahogyan azt elkövettem. Akkor 10 évesen szerintem a felét sem fognám fel mert a hibáim nagy részét 20-25 évesen követtem el elég sok mindent elcsesztem ami miatt csak helyben toporgok.
2022. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A régi önmagamnak tudnék csak tanácsot adni. Azt se tudom, hogy élnék-e még 20 év múlva, vagy milyen világ lesz akkor.
2022. okt. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Addigra a világunk helyett már csak atomtemető lesz, örök téllel.

A 20 évvel fiatalabbnak azt tanácsolnám, hogy ne kezdjen a nagy szerelemmel, mert kvára rábszik vele, az egy gonosz dög, maradjon plátói. Az utána következővel se kezdjen, mert az meg kizsebelné. Az azután következő is a pénzemre utazott, azzal se.

2022. okt. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akkor tudnám megmondani, ha látnám, mi történik 20 év múlva velem :)


De ha az a kérdés, mi a jelen gondolatom és nem akarom hogy bármi eltántorítson ettől, akkor az, hogy maradjak a párommal, legyen családunk , és mindent próbáljunk úgy ahogy megálmodtuk. És maradjon is úgy , tegyünk érte. De ezt így elég nehéz kifejezni ..ki tudja mi lesz .

2022. okt. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg addigra már nem kellenek neki tanácsok, ugyanis révbe ért.
2022. okt. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy maradjon lélekben gondtalan és ugyanolyan kiváncsi a világra mint amilyen gyerekként volt. Azt hogy tudjon rácsodálkozni mindenre örömteljes kiváncsisággal. Azt hogy tanuljon bármit amihez kedve van. Azt hogy amit nem tanult meg gyerekként iskolába mert nehéz volt a kézátszoktatás miatt mikor írni tanultak és csak azt tanulta meg ami nagyon érdekelte mert az könnyebb volt, most is ugyanugy megteheti sőt kreatívabb módon is pótolhatja azt a tudást. Azt hogy tanuljon olvasson mert most kitágult a világ a "tettek hálózatával" ahogy a reklám mondja. Nem ugy mint amikor gyerek volt kevsebb lehetosege volt érdekes tudományos dolgokat olvasni. Azt hogy valósítson meg minden jó vágyat amire gyerekként vágyott. Pl. Bármit tanulhat manapság az ember még hobbi szinten is. Azt hogy kreatívkodjon minnél többet. Ismerje meg a különböző kulturát ételeiken keresztül és ha valamilyen étel megtetszik neki és pénztárca barát tanulja meg elkészíteni. Millió tanácsom lenne. Nem igaz az hogy egy 20 évvel későbbi énnek ne tudna az ember tanácsot adni pláne gondtalan gyerekként.
2022. okt. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszítse el a merézségét, kalandvágyát, és folytassa az írást. Mindkettőre volt már példa, úgyhogy valószínűnek tartom, hogy a jövőben is lesznek ilyen karótnyelt időszakaim.
2022. okt. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted a 20 évvel fiatalabbnak, együgyü barátom.
2022. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tényleg a 20 évvel idősebbnek, etika órán merült fel :)
2022. okt. 6. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!