Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnál a 20 évvel...

Mit tanácsolnál a 20 évvel idősebb önmagadnak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 00:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fura kérdés merült fel az etikaórátokon. :-o


Első körben csodálkoznék, ha még nem omlott össze a civilizációnk.

Második körben csodálkoznék, ha nem éppen akkor omlana össze a civilizáció (nem feltétlen atomháború, hanem akár hatalmas éhínségek az éghajlatváltozás miatt, hatalmas népvándorlások miatti háborúk stb.)


Szinte biztos vagyok benne, hogy 20 éven belül kakukk lesz.


Ha mégse, akkor azon csodálkoznék, hogy még élek, nagyon rossz géneket örököltem, családomban fiatalon súlyos betegségek, relatív fiatalon rák mindenkinél és az én egészségi állapotom is már most pocsék.


Ha élnék, azon csodálkoznék, ha éppen nem állnék kezelés alatt valamilyen rák miatt.


Ha a fentiek is jól alakulnának, fogalmam sincs, sikerül-e addig családot alapítanom, van-e gyerekem, hány, van-e örökbefogadott, van-e férjem, van-e második férjem, vagy több szingliség és kevesebb, rövidebb kapcsolat van-e a hátam mögött.


Annyit tudok, hogy a magam szintjén mindig küzdök, próbálkozom, teszem a dolgok, az adott pillanatbeli legjobb tudásomhoz és körülményeimhez mérten. Viszont! Általában utólag vagyok okosabb.

Ha élni fogom, így lesz ez 20 év múlva is.

40 év múlva 70 lennék, ami szerintem már matuzsálem, de ha véééletlenül élni fogok, na akkor meg lehet kérdezni, mit csináltam volna másképp 50 évesen. Akkor már listám lenne róla, ahogy most is van arról, hogy 10 éve mit csináltam volna másképp.


30N

2022. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk elég poén lenne hagyni egy "na mi van te semmirekellő, semmire nem vitted" üzenetet átadni a jövőbeni énemnek. Ha nem jön be akkor csaj jót nevetnék rajta ha meg bejön hát az szopás :D
2022. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

,,A régi emberekről nem tudok gondolni, csak a szépre,

Mert hálátlanok voltak, de innentől már vége."

Tartsd ehhez magad. Aki bánt, sérteget attól a lehető leghamarabb szabadulj meg! Ne tűrj senkinek! Engedd el a haragodat. Nehéz lesz, de idővel el kell engedni ezt is.

És sportolj, hiába már nem vagy fiatal!

2022. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!