Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyetlen gyermekkori...

Ha egyetlen gyermekkori emlékedet meg nem történtté tehetnéd, melyik lenne az és miért?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban voltam és éjjel, az ablakra tapadva vártam anyámat napokon át, hogy értem jöjjön. Minden közelítő kocsira azt hittem, hogy az már őt hozza.
2022. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Játszótéri baleset, balesetin azt mondták, hogy 1-2 centin múlt az elvérzés.

Ráadásul a szüleim ijedtükben még pofon is vágtak.

2022. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor apám mondta, hogy szívből gyűlöl, és soha többet nem nézett felém.
2022. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megharapott a saját kutyánk...
2022. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor eltörtem a vállam.
2022. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Minden elethelyzet, amikor nem kapcsoltam idoben, es ez valami rossz fordulathoz vezetett. Mindegy, hogy utana megalaztak, vagy en sertettem meg valakit, vagy hogy egyest kaptam, mert nem tanultam. Ezeknek az elozmenyeit.
2022. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Szoval nalam nincs "csak egy".
2022. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon brutális balesetet éltem át. Autó baleset volt. Ez méga 90-es évek közepén volt, nagyszüleim vittek fel az állatkertbe de nem értünk oda, még az út felénél sem jártunk amikor belénk rohantak. Nagyapám szörnyet halt a volán mögött, nagymamám túlélte de maradandó sérülései lettek és fekvő beteg lett sajnos élete végéig közel 2 évvel később elhunyt 58 évesen.


Én néhány karcolással meg zúzódással megúsztam, csak shokkot kaptam és napokkal késöbb tudatosult bennem az egész. Arra emlékszem hogy 2 napig tartottak kórházba megfigyelés miatt és utána még 2 hétig jártam mindennap gyermekpszichológushoz szinte egész napokat ott voltam, meg más orvosokhoz kontrollra mivel a bal szemembe belemnt valami ami végett bevérzett teljesen és bár kitudták szedni belőle viszont sokszor vizsgálták nehogy megvakuljak, de szerencsére annyira oafigyeltek erre hogy a látásom mai napig tökéletes, és szemüveges sem vagyok.


Persze abba az időszakba elég pocsék volt a gyerekkorom mert nem játszhattam a többiekkel mivel akkor óvtak mindentől, nem mehettem ki a kerbe se mindig nehogy a szemembe menjen valami vagy kifújja a szél és begyulladjon. Meg sokáig nem mertem beülni egy autóba sem, egyszerűen féltem benne. Igaz hogy viszonylag hamar túltettem magam a félelmemen de mindig előjön belőlem ez a kép. Ezért is vezetek sokkal megfontoltabban főleg hogy a munkám sofőrködésből áll és volt már egy balesetem teherautóval szerencsére senki nem sérült meg és mindkét autó saját"lábán" ment tovább de akkor előjött bennem ez a gyerekkori trauma és persze napokig rémálmaim voltak ahol hol a régen átélt autóbaleset pillanatátálmodta, vagy valami random autóbaesetet amiben én voltam a sofőr, vagy épp a saját szememmel néztem végig egy frontális ütközést.


Szóval ezt a pillanatot törölném mert egyszerűen pokol. Azrt is írtam le mert merek róla beszélni és szoktam is, eddig mindenkinek elmeséltem ezt, a feleségem már többször hallotta bár Ő nem élt át ilyet és remélem nem is fog, meg nagyon remélem a mi gyerekeinknek sem kell majd ezt átélnie.

2022. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a napot, amikor istenesen leb*sztak itthon, és elvertek, mert nem értem haza este 8-ra pénteken a busszal. Este 8-kor éppen a buszállomásra rohantam egy pedofil elől, aki előtte letepert, fogdosott, molesztált.
2022. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ötödikben elkezdtem haverkodni egy gyerekkel, aki igazából kihasznált, és rossz társaságba vitt, ahonnét csak 20 évesen törtem ki. (Most 40 vagyok.)

A másik, amit törölnék, hogy kétszer jártam a hatodik osztályt, mert nem tanultam.

2022. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!