Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket molesztáltak/ megerősza...

Akiket molesztáltak/ megerőszakoltak családtagok gyermekkorukban, azok leírják hogy történt?

Figyelt kérdés
Írni fogok egy regényt és igaz történetekre lenne szükségem. Köszönöm annak aki megnyílik.
2019. jún. 15. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Itt többen leirják a történetüket.

[link]

2019. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Írtam privátot.
2019. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem olyan egyszerű a téma. Mi érdekel? Tényleg regényt írsz, vagy erre gerjedsz? Mert ha az utóbbi, ásd el magad...
2019. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Véletlenül nem te vagy aki itt a gyakorin "nagyon fiatal" lányokat zargatott hogy szeretik-e a durva szexet?
2019. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem fogják itt leírni Neked.
2019. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azta, hát nagyon kedvesek vagytok mind. Nem nem én zargatok lányokat, mivel ÉN is lány vagyok! Az elsőnek köszönöm a választ, meg azoknak akik privátot írtak, akik meg csak vagdalkoznak azoknak üzenem, hogy nem ásom el magam és nem egy peeverz vagyok.
2019. jún. 16. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Messziről jött ember azt mond amit akar. Ha tényleg nő vagy,, még rosszabb hogy mások sebeiben vájkálsz.
2019. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
nem. es foleg nem egy forumon.
2019. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!