Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van e egyáltalán törlesztése...

Van e egyáltalán törlesztése a sorsnak?

Figyelt kérdés

Miert van az, hogy jó emberek csak pechesek, es mindent becsületesen tesznek, minden helyzeten a maximumot de valahogy pechük van az életben, es veluk rossz dolgok történnek, betegségek, anyagi csőd, balesetek, hosszú nehéz időszakok, míg a gonoszak akik mindenkinek hazudnak, átvágnak, megcsalnak, folyton váratlan szerencse éri őket, vagyonos házastárs akit csalnak, pl váratlan meghal, es minden mindig úgy alakul, hogy nekik jó legyen.

Azt mondjak a sors mindent visszafizet es senki nem hal meg anelkul, hogy vissza kapja a sok rosszat amit okozott.... vagy akik lopnak másoktól vagyonokat es nem veri őket meg a jóisten..... meg hogy a negatív energiák, a rossz, visszaüt arra aki ezeket érzi ... de sok esetben mégsem.


2022. okt. 7. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs karma!
2022. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan csak a meseben van ilyesmi.. A szerencsenek nincs koze a multban tett dolgokhoz. Ugyanolyan mint a mikulas meg a fogtunder
2022. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok politikus és befolyásos ember holtan esne össze!
2022. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
nincs sors, nincs karma. A jó emberek nem pechesek.
2022. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"betegségek, anyagi csőd, balesetek, hosszú nehéz időszakok, míg a gonoszak akik mindenkinek hazudnak, átvágnak, megcsalnak, folyton váratlan szerencse éri őket"


Pontosan.

Mindenki a saját tapasztalatai, aktuális hangulata alapján cselekszik másokkal szemben.

Bár szerintem nincs kimondottan "jó" vagy "rossz" ember:

[link]

2022. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen véletlenszerű. Nem lesz egy "rossz" ember automatikusan szerencsés és egy "jó" sem lesz szerencsétlen. Ezek egymástól független dolgok.

Pl a leírásod alapján én "jó" vagyok (minden "jó" amit leírtál igaz rám és a rosszak közül egyik sem) mégis szerencsém van az élet minden területén.


A jelenség, hogy így gondolják az emberek azért van, mert vannak "jók", akiknek rossz az élete és vannak "rosszak", akiknek meg jó. Ez igazságtalan. Igen. De nem tudom ki és miért tette fel, hogy ennek igazságosnak kell lennie.

2022. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, de mindenki a saját szerencsétlenségéhez hasonlítja a másik sorsát.
2022. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!