Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért én érzem szarul magam,...

Miért én érzem szarul magam, pedig ugyanakkor dühös is vagyok. Már azt sem tudom, igazam van-e?

Figyelt kérdés

A lányom volt óvodástársának anyukájával jó barátság alakult ki 1 éve. Itt laknak a házban. A jó beszélgetések mellett abból is állt a kapcsolat,h én nagyon sokszor adtam kölcsön pénzt, visszenemkelladni-ra kaját (tojás,májkrém,liszt,alapszarok) ,ingyen OP rendszer a férje gépére, vagy éppen etettem őket,amikor itt voltak,mert tudtam,h szűkösen vannak. Az anyuka pedig mindig a lányomnak adta az ő lánya kinőtt ruháit (1 méret van köztük) , mondván,úgyis kidobná, hülye ő ahhoz, h aukciós oldalokon eladja.

Most is tartozik 2 hónapja 10ezer forinttal, ami nekem múlt hónapban is nagyon kellett volna (váratlan kiadások ,anyóséktól kellett kölcsön kérnünk) ,majd most már keményebben kérdeztem rá,h mikor látom a pénzem,mert már nagyon kell..

Erre még ő háborodott fel, h oké,akkor én mit fizetek a ruhákért,mert ha én így,akkor ő is így..

Mondtam neki,h ezt most komoly..ne menjünk bele abba,ki kinek mit adott,ki kinek mit ígért.

Mondta,jó ,nem érdekli az egész,akkor sem tudja visszaadni és kész.

Én még rákérddeztem,h van-e esély arra,h jövő hónapban igen,de arra már nem is válaszolt.

Most dühös vagyok,csalódott és valahol rém rosszul érzi magát a lelkem, legszívesebben visszacsinálnám,egyáltalán azt sem tudom,igazam van-e..



2014. aug. 5. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ne érezd rosszul magad ettől. Kár tovább vitázni, pénzedtől szépen vegyél búcsút, és tarts meg a kellő távolságot. Pénzt nem fogja megadni, betudja a ruháknak, és kész.
2014. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De én se a barátnőt ,se a pénzt nem akartam elveszíteni..vagyis basszus, 2 kisgyerekem van, 10ezer forint festéskor,mosógép elromláskor, rovarirtáskor nagyon sokat számít...

És mi az,h ő egyből támad,amikor 2 hónapja hárít? Legalább ne ezt a stílust vette volna fel..

2014. aug. 5. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátnőt nem veszítetted el, csak a potyaleső koloncot... sajnálom, de te ne sajnálkozz, neked csak jobb lesz nélküle.
2014. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!