Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy 20 éves...

Mit tegyek ha egy 20 éves férfi lemagázott?

Figyelt kérdés

24 éves fiatal nő vagyok, bár a koromat nem mondtam el neki de ennyi idősnek is nézek ki.

Felháborító ez az egész, nem egy vénség vagyok.

Mégis mit tegyek?



2022. okt. 10. 21:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2022. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
76%
Az élet nagy problémái..
2022. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Magázni a felnőtteket szokták, nem az öregeket. Nőj már fel baszki, nem erény egy 24 éves felnőtt nőt úgy szólongatni, mint egy hülye kislányt.

26n

2022. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy ezen az oldalon naponta féltucat huszonéves fossa magát össze-vissza az életkora miatt? Betegek vagytok tisztára.
2022. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
52%
mert apuci pici bölcsészei gondolom el se tudják képzelni, hogy kívülről egészen úgy néznek ki, mintha felnőtt emberek lennének, és a fejükben csak a cuki kislány vagyok - vén trotty állapotok léteznek... mondjuk sokszor valóban nincs "értelmes felnőtt" rész a fejlődésükben, talán ezért is esnek pánikba? ha már nem kicsi lány, akkor minden bizonnyal megöregedett és vége a szép tinikornak :(
2022. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
Ez mással is előfordul kisasszony. Igyon egy pohár vizet, vegyen meleg fürdőt, és aludjon rá egyet. Pihenje ki a fáradalmait. Ha megfogadja az írtakat, holnapra már kutya baja!
2022. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként ez régebben volt általános szokás, de az itteni kommenteket olvasva nem gondoltam volna, hogy az országban ennyien pártolják a "magázódjunk huszonévesen is" mozgalmat. Ez ilyen karót nyelt valami a mostani világban. Önmagában nem a magázással adod meg a tiszteletet.
2022. okt. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Kösd fel magad. Ugyan mit? Felnőtt ismeretlen emberek között normális dolog a magázás. Alapvető tisztelet megadása. Nincs benne semmi rosszindulat.


Ha csókolomozott meg nénizett volna akkor megérteném a felháborodást. Gyere ide hozzánk Mezőkövesdre. Napi 10x lecsókolomoznak majd a 40nek kinéző friss anyukák, 30 éves "kisfiúk". Nem tudom hogy bírnád.

2022. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne felháborító? Engem inkább az zavar ha kérés nélkül tegeznek mintha együtt őriztük volna a libát. Alapvető illem.

Ha szeretnéd hogy tegezzen, akkor ajánld fel neki, te vagy az idősebb is és a nő is, te kezdeményezd a "pertut".

2022. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mi a munkahelyen belül ismeretlenül is tegezzük egymást, ha találkozol valakivel az épületben, sőt, ha telefonon felhívom az ország másik végén lévő ismeretlen kollégát, őt sem magázzuk, mindezt életkortól függetlenül és mégsem dőlt össze a cég, se nem lett belőle világbotrány. De ha nektek ez okozza a legnagyobb örömöt az életben, úgy magázódjatok nyugodtan egymás közt is huszon, sőt akár tizenévesen is. Számomra mindez elképzelhetetlen, hogy egy kortársammal ennyi évesen magázódjak. Veletek sem fogom tenni.


25F

2022. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!