Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Maradjak...

Mihez kezdjek? Maradjak egyetemen? Dolgozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elègge elvagyok bizonytalanodva avval kapcsolatban hogy mit kezdjek az èletemmel. Mindíg is a humàn beàllítottsàgú voltam ezèrt anglisztikàn vagyok egyetemen,ami amúgy tetszik viszont 3 èv nekem nagyon hosszú idő az egyetemen,emellett még a színészet illetve a rajzolás érdekel de egyiket sem űztem még szakszerűen csak hobbiból,és lassan 21 évesen bele kell gondolnom hogy anyagilag mivel járnék jobban.

Az ismerőseim mindd már dolgoznak. Nekem van turizmusból végzettségem okj-s viszont nehéz az esély hogy munkát találjak bele ami tetszik is,viszont hogyha olyan helyre kerülök be dolgozni aminek minden percét utàlom csak még nagyobb depresszióba esnék.

Ti mit javasoltok? Maradjak egyetemen vagy menjek el dolgozni?



2022. okt. 12. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
fejezd be, végezz el egy tolmács sulit, azzal viszonylag jól lehet keresni. Ha már ennyit vele fektettél. Vagy ha jól tudsz angolul, akkor csak a tolmács sulit csináld meg. E mellett meg próbálgathatod az egyéb, téged érdeklő dolgokat. A nyelv egyelőre elég jó munka, míg azt is feleslegessé nem teszik a robotok.
2022. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2-es mégis mire gondolsz?:)

1-es köszönöm a bíztatàst!

2022. okt. 12. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

#4


Nagyon szomorú, hogy több ilyen diplomás van.


Igen alapfeltétel a kiváló helyesírás.


Te nem tudsz rólam semmit, így jogod sincsen ítélkezni felettem!

2022. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp eleget mutattál meg magadból.


Szerinted akkor aki diszgráfiásoknak nem is kéne egyetemen lenniük. Ha véletlen olvassól valamit amit írnak akkor ki kell őket röhögni a képükbe?



De ha valaki csak véletlen elír valamit akkor azt is ki kell röhögni. Hiszen te tökéletes vagy, sosem hibázol.

2022. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Avval... Látszik hogy tanar hiány van.

Anglisztikával se nagyon fogsz tudni elhelyezkedni. Miért nem dolgozol, és csinálod az anglisztikát/más szakot levelezőn?

2022. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!