Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is idegesít, mikor...

Mást is idegesít, mikor buszon/vonaton valakinek állandóan, minden üzenetnél pittyog a telefonja?

Figyelt kérdés
Például valakivel messengerezik, és 10 másodpercenként (általában maximum hangerőn) pittyog. Ráadásul a gépelés is természetesen max hangerőn van. Ez annyira idegesítő. Ha úgyis egész úton a kezében van a telefon, minek kell, hogy minden értesítés, és szövegbevitel maximum hangerőn legyen? Direkt csinálják?

2022. okt. 16. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Engem is idegesít.
2022. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Engem is idegesít. Legutóbb kicsaptam az öregasszony kezéből a telefont
2022. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnési viszketegség. Vagy csak simán nincs tekintettel másokra.
2022. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít, semmi kultúráltság nincs az emberekben, semmi odafigyelés.
2022. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Szerintem is zavaró.


Rezgésnek pont elégnek kellene lennie, de ráadásul, hogy ha a kezében van még arra sincs szükség.


Ilyenkor kúltúráltan meg lehet kérni az illetőt, hogy halkítsa le... de ez nagyon személy függő, hogy tényleg lefogja-e halkítani vagy esetleg kiveri a balhét.

2022. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es: gratulálok, igazán jó látni, hogy felnőtt emberként viselkedsz :/
2022. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A hangjelzés arra van, hogy tudja az illető, jött üzenete. Ha percenként jön illene rezgőre tenni. Viszont csomószor volt, hogy fontos ügyben vártam visszajelzést, nem engedhettem meg magamnak, hogy lenémítsam. De amint megjött, minden oké, rezgőre tettem, és akkor vagy megérzem vagy nem.
2022. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is tud idegesíteni, főleg, hosszú munkanap után.

Az ilyenek tényleg vagy eleve nincsenek másokra tekintettel, vagy feltűnési viszketegségből teszik, esetleg nem gondolnak bele abba, hogy mást amúgy zavarnak.

2022. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az értelmi fogyatékosok azon képviselői, akik szentül meg vannak arról győződve, hogy a bolygó az egyszemélyes boldogulásukra épült.

Egoista gyagyások gyülekezete.

2022. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%
Nem vagyok elég frusztrált ahhoz, hogy ilyen apróság idegesítsen. Sajnálom. :(
2022. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!