Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a baba...

Miért van az, hogy a baba valaki kezében állandóan sír, valakinél meg teljesen nyugodt? 5 hetes

Figyelt kérdés
Konkrétan az egyik nagymamáról van szó,aki amint megfogja,már sír is. A másiknál pedig soha nem sírt,sőt,számára idegenek is fogták már,és náluk sem sírt.
2019. febr. 17. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csinál valamit a nagymama amitől megijedhet? Pl nálunk is volt hasonló, hogy az egyik nagymama mindig jajj a kisunokám felkiálltással bugyurgatta és hát a babák nem szeretik ha valaki hangosan hadonászva közelíti meg őket.


Egy ismerősnél ez olyan mértéket öltött, hogy még két évesen is elkezdett sírni a gyerek, ha meglátta a nagymamát.

2019. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs erősen befújva? Nem fogja bizonytalanul? Ezeket szerintem, mind megérzik a babák.
2019. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem csinál semmi olyant,és erősen sincs befújva. De szerintem akkor ez a bizonytalanul fogás lesz az oka,elég béna szegény anyós,nem is értem hogy sikerült felnevelnie 2 gyereket.
2019. febr. 18. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!