Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cgánynak gondolnának azért...

Cgánynak gondolnának azért tűnik el mindenki?

Figyelt kérdés

Szoktam csereberélni. De sosem ócsakaságokra, mindig címkés, hasznos termékre.

Van hogy ráírok valakire cserével, és rögtön befotózom ami van, hogy ne kellejen feleslegesen írni vissza, hogy igen érdekeli és lécci küldjek képeket stb. Kapásból 10/6 letilt. Furcsállom, mert csóri már egy éve hirdeti a termékét, és én legalább olyat adtam volna érte, amit tud hasznosítani, mert arra mindenkinek szüksége van.

Nem is értem egyébként, majd beírtam direkt ki az aki cserél. Mmint aki így hirdet. Hát meglepődtem, szinte 10/9 cigány volt. Ők a nagy cserések?

És az emberek miért óckodnak ettől?

10/2 jön össze, 10/2 visszaír hogy nem aktuális, 10/6 ugye meg se szólal.

Rengeteg cserém volt már az évek során és szinte mindenki elégedett volt. Nem értem, mintha leprás lenne az aki cserélni akar.


2022. okt. 19. 08:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát a lényege, hogy sokkal jobban pörög a csere mint az eladás. Nálam is, meg szerintem másnál is. Na persze ha vki olcsón ad valamit, arra nyilván lecsapnak hamar, de abból sok profitot se lát. Ezek már tényleg az ilyen ingyen kategoriák. Cserével viszont magasabb érteket is kinyerek abból, amennyiért amúgy árulnék.
2022. okt. 19. 08:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért cserélné? Neked lehet magasabb érték amit nyersz,másnak nem..
2022. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neki is hülye gyerek. Nyilván csak úgy ajánlok cserét, hogy neki is megérje, különben jó hogy nem állna velem szóba
2022. okt. 19. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem érted. Nem éri meg elcserélni felfogtad?😃 nagy iq nem kell hozzá,veled 1 majom se üzletelne
2022. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megéri neki felfogtad te agyatlan? Ez már a főszövegbe is beleferült. Blafsz.
2022. okt. 19. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:

El akarom adni a biciklimet. Te felajánlasz érte egy laptopot.

Nekem nem kell a laptop. A biciklit akarom eladni.

És még én vagyok a hülye?

2022. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!