Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki aki körülvesz az már...

Mindenki aki körülvesz az már teljesen nagyfiús, felnőttek és érett. Csak én vagyok olyan fogyatékos, hogy mindig röhögök, gyerekes vagyok és úgy viselkednek mint egy elsős. Hogyan változtak meg?

Figyelt kérdés
Ne gyertek azzal, hogy: mindenki úgy jó ahogy van, ne változtass mert ha nem fogadnak el akkor ne barátkozz velük, úgyis kinövöd. Mert ez nem így van

2020. nov. 2. 22:41
 1/4 A kérdező kommentje:
(Autocorrekt ha értelmetlen valahol, mert én is csak most veszem észre.)
2020. nov. 2. 22:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon van olyan modszer, amivel megvaltozhatnal, ilyen a mentalitasod. Bizonyara megkomolyodsz idovel.

Az biztos, hogy minel idosebb leszel, annal jobban kibujik beloled olykor-olykor a kisgyerek, es egyaltalan nem lesz ciki, sot.

2020. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jezusom, en azert szerettem bele valakibe, aki 42 eves, mert olyan, mint egy kisfiu.
2020. nov. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért változnál meg? Ez a legjobb tulajdonság, nem fásulsz be, nem panaszkodsz éjjel nappal és nem csak a saját, hanem mások napjait is feldobod a pozitív kisugárzásoddal.
2020. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!