Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni azzal, ha a...

Mit lehetne tenni azzal, ha a tanár kivételezik egy diákkal?

Figyelt kérdés

Történelem órán van egy osztálytársam, aki az vagy telózik órán vagy alszik, eszik, aztán a tanár nem szól neki. Az a furcsa, hogy mindig ötös dolgozatokat ír pár hibával.


Ha más telózik órán, akkor arra meg egyből rászól a tanár.


Igaz, hogy ha megkérdezed tőle, hogy mikor volt xy csata akkor azt egyből tudja, de azért ez a kivételezés felháborító.



2022. okt. 21. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért felháborító? A tanár azért adja le az órát, hogy a gyerekek tudják. Ő tudja, hogy a tankönyvből vagy jegyzetből, mindegy, ha a kérdésekre egyből felel és a dolgozatai ötösre sikerülnek.


Kíváncsi lennék, hogy akik esznek, és akikre rászól, mennyire vágják rá egyből és milyen dolgozatokat írnak általánosan.

2022. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, hogy ha csendben van és bármit csinál nem érdekli a tanárt, mert úgy is fogja tudni. Te meg ha órán telefonoznál vagy bármi mást csinálnál és annyira se figyelnél, mint amennyire, romlana az átlagod.

El akarod érni, hogy veled is így bánjon?? Legyél kitűnő tanuló és meg is van oldva.


(Nálunk olyan volt, ha a jótanuló gyerek rosszat írt, vagy egyesre felelt, akkor nem került beírásra a jegy. Na ez kivételezés.)

2022. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Megfordítom:


Mit lehetne tenni azzal, hogy hülyékkel vagyok körülvéve?


Órán unom magam, telózok, alszok, eszek, mert intellektuálisan a többiek miatt nem lehet kihozni a tanórából, nekik el kell magyarázni a leírt anyagot, és szájba kell rágni az összefüggéseket. És még csodálkoznak, ha a tanár rájuk szól, amikor miattuk haladunk ilyen tempóban.

2022. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Békén kell hagyni, te pedig érj el ugyanolyan teljesítményt mint ő, hogy hasonló helyzetbe kerülj.
2022. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Azt teheted hogy leülsz és tanulsz.

Az osztálytársad mindent tudd amit a tanár lead órán. Számára egy fölösleges unalmas időtöltés az óra. Ezt valószínűleg tudja a tanár is.


Majd ha te is tudsz mindent akkor te is átaludhatod az órát. Azért szól azonban rátok mert ti nem tudjátok és nem is fogjátok ha nem figyeltek.

2022. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kivételezik vele, csak éppen ő tudja az anyagot, ezért nyilván halára unja már magát köztetek.


Én is gyorsan tanultam, és felfogtam a dolgokat, ami részben jó volt, részben meg 10 perc után már az életemet is eluntam.

2022. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!