Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a Hr-es srác ezt mondja...

Ha a Hr-es srác ezt mondja nektek az nem furcsa?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdtem el dolgozni egy cégnél Ausztriában. ( irodai munka )

Elég introvertált vagyok és emiatt nem szívesen veszek részt az összejöveteleken.

Minden héten kedden van ilyen torna amit már két hónapja folyamatosan mond nekem,hogy menjek el de nem vagyok sportos és kedvem sincs menni egyszerűen.

Mindig lemondtam mert kellemetlenül érzem magam a társas szituációkban főleg,hogy németül kell beszélnem.

Legutóbb is lemondtam de akkor a kurzusom miatt. ( Könyvelői kurzust csinálok épp online és az órát ami 31.-én lett volna azt átrakták most keddre. )

Azt mondta,hogy fizetnem kell neki minden alkalommal egy ebédet innentől kezdve ha nem jövök.

Ma írt nekem Teams-en és azt írta,hogy hétfőn ebédszünetben “beváltaná” az ebédjét nálam.

Ti mit gondoltok erről?

Tudom,hogy csak szeretne bevonni a csapatba de nekem ez olyan nagy stressz…

Meg rosszul is esik,hogy gyereknek tart, hogy ezzel akar húzni.

Szerintetek?


L


2022. okt. 21. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
elküldeném némtetül a fa***omba, hogy vegye már észre magát.
2022. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Azt mondta,hogy fizetnem kell neki minden alkalommal egy ebédet innentől kezdve ha nem jövök." Kérd meg, hogy mutassa meg, hogy ez hol van a szerződésedben.
2022. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy a 17-18 éves kis tanulókkal mindig “köt egy megállapodást” hogyha nem tartják be a szavukat akkor mi lesz a következménye.

Csak én 26 vagyok. Ő meg 27.

Olyan rosszul esik…

2022. okt. 21. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Lehet tetszel neki.


De jó lenne, ha nem különcködnél a munkahelyeden.

2022. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem különcködök hanem ilyen vagyok.
2022. okt. 21. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező az a torna? Ha nem, akkor kerek perec mondd meg, hogy te nem szeretnél részt venni ebben. Megkérdezi miért, válasz: mert sajt...

Másik: nem kötelezhet arra, hogy vegyél neki ebédet. Jesszus. Mond meg neki, hogy nem szeretnél ilyenekben részt venni. Pont. Simán fel lehetne nyomni amiatt, hogy a fiatalkorúakkal úgymond játszik. Gusztustalan.

Persze lehet, hogy szimpi vagy neki, szeretne többet tőled, de a leírásod alapján ez nem kölcsönös. Ne ebédelj vele kettesben, mert még jobban rád fog szállni. Kamuzd be akár, hogy barátod van és nem szeretnél már férfival étkezni kettesben.

Próbálj meg kiállni a sarkadra, mert nagyon rá tud szállni egy ilyen fajta ember a másikra.

2022. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem kötelező de én is szarul érzem magam amúgy,hogy ennyire zárkózott vagyok.

Lehet jót tenne ha mennék csak nekem ez a komfortzónám és ebből kb soha nem tudtam még kilépni.

2022. okt. 21. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is elég introvertált és zárkózott vagyok, de ha valaki szimpatikus, akkor meg tudok nyílni felé, de nekem idő kell hozzá. Szerintem ezzel nincs semmi baj. Nem mindig muszáj kilépni a komfortzónából. Nem kell mindig sanyargatni magad és olyanokat csinálni, amik nem esnek jól. Persze nem azt mondom, hogy ne próbáld meg, de haladj kis lépésekben. Lehet 1-2 hónap múlva megjön a kedved, mert jobban beleszoksz a helyzetbe, könnyebben felengedsz és akkor a torna is stresszmentesebb lesz.

Mindenki más sebességgel halad az életben. Én legalábbis magamból indulok ki. Ha új munkahelyen kezdek, akkor kell pár hónap (3-4), hogy pl az életemről elkezdjek beszélgetni vagy személyes témákról. Más meg már első napon kitárulkozik.

Ne legyél szerintem szigorú önmagaddal szemben, hagyd, hogy megszokd/ megszeresd a munkahelyedet és a munkatársaidat. Ez a HR-es is biztos csak jót akar, de szerintem túl agresszív/gyors, ami miatt azt érzed, hogy veled van a baj. Pedig nem, csak neked több idő kell.

2022. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Meg akar farkalni, mit nem értesz debilke?
2022. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva hogy le akar húzni pénzzel. Semmi köze ahhoz, hogy mit csinálsz a szabadidődben. Mondd meg hogy van barátod, és nem díjazza, hogy más férfiakat finanszírozzál.
2022. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!