Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha szinte...

Mit jelent az, ha szinte mindenki azt mondja furcsa vagyok?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek, általam nem ismert emberektől megkapom azt a jelzőt hátam mögött , hogy furcsa. Általában arra hivatkoznak gesztikuláció, mozgásom, jarasom, nezesem néha, a beszédstílusom, hanglejtésem stb., néha amikor beszélgetek másokkal, akkor is úgy érzem fura néhány embernek az az összhatás, amit keltek. Vannak barátaim, jó pár, meg szinte mindenkivel elbeszélgetek, csak nem értem, akkor mi ez a fura dolog. Oké, elismerem, hogy gyakran csendes vagyok, alig beszélgetek másokkal, visszahúzodok, de általában csak azért, mert alapból rossz kedvem van olyankor.. Kicsit görnyedt a testtartásom is.. Amit elmondtam, az a jéghegy csúcsa... Van egy hosszabb sztorim, ha valakit érdekel, akkor priviben leirom. De úgy alapjaraton erről mit gondoltok? Ha mindenki ezt mondja, azt vegyem negatív jelzőként? Vagy ne feltétlenül? 20/F

2021. szept. 26. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem tud senki érdemleges választ adni, főként ha olyan dolgok alapján mondják, amikhez személyes ismeret kell.
2021. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!